• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

RODO – fakty i mity

Zapraszamy na bezpłatną eKonferencję: RODO – fakty i mity dotyczące ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych.  

RODO – nowe unijne rozporządzanie dotknie każdej firmy i organizacji, która działając na terenie Unii Europejskiej i w jakikolwiek sposób przetwarza dane osobowe. Na jego wdrożenie unijne podmioty mają czas do 25 maja 2018. Do tego czasu każda firma, która w jakikolwiek sposób, czy to w formie cyfrowej, czy papierowej przetwarza dane osobowe jest zobowiązana do dostosowania procedur ochrony tych danych do nowych wytycznych. Przedsiębiorstwa, które nie dostosują się do tych nowych przepisów grożą nawet wielomilionowe kary. 

Prelegent: Karolina Kraśniewska – Administrator Bezpieczeństwa Informacji firmy DAGMA. Administrator bezpieczeństwa informacji, Auditor wewnętrzny wg normy ISO/IEC 27001:2014, prelegent na konferencjach, praktyk z doświadczeniem w stosowaniu prawa ochrony danych osobowych.

Przewidywany czas trwania eKonferencji: 45 minut

Podczas bezpłatnej eKonferencji dowiesz się m.in: 

  • Jakie zmiany w przetwarzaniu danych wprowadza RODO?
  • Jak przygotować na RODO swoją infrastrukturę i pracowników?
  • Jakie zmieniają się obowiązki Administratora Danych?

* Rejestrując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na odbieranie emaili, smsów i połączeń telefonicznych inicjowanych przez E-Direct Cloud Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15 w celach powiązanych z tym wydarzeniem zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U.2016.1489 ze zm.)

Webinaria Techniczne i eKonferencje

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

realizacja: estinet.pl
do góry