• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Akademia Bezpieczeństwa Sieci

Dnia 13 czerwca 2017 r. odbyły się bezpłatne warsztaty techniczne organizowane w ramach Akademii Bezpieczeństwa Sieci. 

 

Akademia Bezpieczeństwa Sieci to projekt podnoszenia kwalifikacji w obszarze cyberbezpieczeństwa skierowany do specjalistów IT zatrudnionych w administracji publicznej wpisujący się w opublikowaną przez Ministerstwo Cyfryzacji Strategię Cyberbezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej na lata 2017-2022. 

Warsztaty techniczne zostały zorganizowane przez firmę E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. oraz producenta sprzętu firmę Stormshield. Spotkanie miało charakter zajęć praktycznych. Podczas praktycznych warsztatów uczestnicy mieli okazję zapoznać się m.in. z poniższymi zagadnieniami: 

 • Jak kontrolować ruch sieciowy i blokować ataki?
 • Jak kontrolować aplikacje sieciowe używane przez pracowników?
 • Jak monitorować poziom bezpieczeństwa urzędowej sieci? 
 • Jak wygodnie tworzyć raporty dotyczące zdarzeń w sieci i działań użytkowników?
 • Dlaczego warto w dzisiejszych czasach ufać europejskim rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa?

Spotkanie upłynęło w miłej i twórczej atmosferze, sprzyjającej pogłębianiu wiedzy i wymianie doświadczeń. 

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem zaproszenia na bezpłatne warsztaty technicznych organizowane w ramach Akademii Bezpieczeństwa Sieci prosimy o przesłanie poniższego formularza. 

  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

   

   

  Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


   Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

   Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

   realizacja: estinet.pl
   do góry