• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Cloud Computing

Cloud computing – chmura obliczeniowa to model przetwarzania danych oparty na użytkowaniu usług dostarczonych przez usługodawcę. Cloud ComputingFunkcjonalność jest tu rozumiana jako usługa oferowana przez dane oprogramowanie oraz konieczną infrastrukturę. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji, czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Klient płaci za użytkowanie określonej usługi, nie musi dokonywać zakupu sprzętu ani oprogramowania. Cloud computing to skalowalne i ekonomiczne rozwiązanie pozwalające na zwiększenie pamięci masowej, podniesienie poziomu bezpieczeństwa, wzrost oraz ograniczenie problemów związanych z infrastrukturą. Chmura obliczeniowa może stanowić źródło innowacji, platformę umożliwiającą odkrywanie niedostępnych wcześniej możliwości i nowych źródeł przychodów.

Biznes korzysta z chmury ponieważ cloud computing to:

 • Większa przejrzystość biznesu; dostęp do większej ilości informacji – technologia cloud wspiera systemy analityczne.
 • Łatwiejsza współpraca; dostęp do potrzebnych informacji i aplikacji z dowolnego miejsca przy użyciu dowolnego urządzenia.
 • Wsparcie różnorodnych potrzeb biznesowych; ścisłe powiązanie pomiędzy technologią, a korzyściami biznesowymi.
 • Szybki rozwój nowych produktów i usług; chmura dostarcza praktycznie nieograniczonych możliwości.
 • Pewne efekty; chmura zapewnia realne korzyści w różnych obszarach działania firmy, ogranicza koszty IT, zwiększa efektywność oraz mobilność pracowników.

Przetwarzanie w chmurze może mieć wpływ na całą organizację, dlatego należy przemyśleć jak rozbudować i usprawnić współpracę w ramach całej firmy. Jak stymulować wprowadzanie innowacji, które przynoszą wymierne korzyści? Jak wykorzystać chmurę do optymalizowania procesów biznesowych? Jak transformować środowisko IT, żeby wspierało realizację celów biznesowych. To tylko niektóre z pytań, na które należałoby odpowiedzieć przed wdrożeniem chmury. Odpowiedź często nie jest łatwa i wymaga pomocy specjalistów. Jeśli myślicie Państwo o wdrożeniu rozwiązań cloud computing zapraszamy do współpracy. Jesteśmy doświadczonym integratorem usług IT. Nasi specjaliści zapewniają profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy – od analizy potrzeb, poprzez wybór i wdrożenie optymalnych rozwiązań, aż po opiekę serwisową. Pomożemy Państwu w doborze i wdrożeniu najlepszych dla Państwa rozwiązań chmurowych przy jednoczesnym zachowaniu ciągłości pracy oraz zapewnienia bezpieczeństwa danych.


Oferujemy usługi w zakresie:

 • migracji systemów poczty elektronicznej do chmury
 • instalacji i utrzymania systemu SAP B1 w chmurze Microsoft Azure

Mamy doświadczenie w realizacji m.in., takich projektów jak:

 • migracji poczty elektronicznej klienta branży nieruchomości do chmury Microsoft Office 365
 • instalacji i utrzymania systemu księgowości SAP B1 dla klienta branży wytwarzania alkoholi

Wykorzystywana technologia:

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry