• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

Rozwiązania sieciowe

Nowoczesne rozwiązania sieciowe charakteryzują się  uniwersalnością zastosowań oraz bezpieczeństwem działania. Dzisiejsze wymagania stawiane przed urządzeniami sieciowymi zawierają w sobie takie kwestie jak wysoka wydajność, elastyczność rozwiązania, niezawodność oraz przede wszystkim bezpieczeństwo. Standardem stało się tworzenie sieci obsługujących szeroką gamę urządzeń dostępowych takich jak serwery, PC-ty , komputery przenośne, smartfony, tablety, kamery i telefony IP. Dostęp do sieci odbywa się zarówno po kablu (miedzianym lub światłowodowym) oraz za pomocą różnych rodzajów technologii bezprzewodowych. Wydajność takich urządzeń jest coraz większa, w przypadku serwerów jest to 10Gbps a nierzadko 40Gbps, a w przypadku stacji klienckich 1Gbps. Najnowsze technologie dostępu bezprzewodowego umożliwiają pracę z prędkością kilkuset Mbps.

Firma E-Direct Cloud Solutions jest w stanie sprostać powyższym wymaganiom. Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu rozwiązań zarówno prostych i łatwych we wdrożeniu jak i skomplikowanych wymagających głębokiej wiedzy i umiejętności. Naszymi klientami są duże firmy posiadające wiele oddziałów w całej Polsce a także wymagający klienci z sektora finansowego. Sieci budowane przez specjalistów E-Direct Cloud Solutions są dobrze zwymiarowane, niezawodne i bezpieczne. W swojej ofercie mamy produkty wielu czołowych firm branży sieciowej takich jak Cisco, HPE, Dell a także bardzo ciekawe rozwiązania firm specjalizujących się w poszczególnych technologiach np. Fortinet, Palo Alto, Aruba. Bardzo ciekawą propozycją są rozwiązania Cisco Meraki – produkty sieciowe zarządzane z chmury Meraki. Jest to oferta dla klientów którzy szukają bardzo dobrego rozwiązania sieciowego, które jednocześnie ma mniejsze koszty wdrożenia i utrzymania.

Naszą firmę cechuje indywidualne podejście do każdego rozwiązania. Przygotowanie oferty poprzedzone jest dokładną analizą potrzeb. Jesteśmy w stanie stworzyć ofertę zawierającą produkty różnych firm i zintegrować je w odpowiedni sposób. Po wdrożeniu rozwiązania możemy podjąć się wsparcia lub utrzymania sieci klienta. W razie potrzeby jesteśmy gotowi przygotować ofertę na rozbudowę lub unowocześnienie wdrożonego projektu. Ważną częścią naszej oferty są testy wdrożeniowe oraz pełna dokumentacja.

Jedna z najważniejszych cech współczesnych rozwiązań sieciowych jest bezpieczeństwo. Firma E- Direct Cloud Solutions ma do zaproponowania różne techniki zabezpieczenia sieciowego. Potrafimy wdrożyć takie systemy jak: Firewall-e NG zawierające w sobie funkcje firewall-a, IPS-a, kontroli ruchu na poziomie aplikacji, ochrony przed malware’ami, filtracji stron www i wielu innych. Ponadto zastosowane przez nas urządzenia sieciowe umożliwiają zestawianie bezpiecznych tuneli VPN w celu połączenia rozproszonych geograficznie biur firmy oraz zapewniają bezpieczny dostęp użytkownikom zdalnym. Wdrażamy również infrastrukturę dostępową 802.1x także w wersji z użyciem certyfikatów bezpieczeństwa zintegrowanych z Active Directory.

Duże doświadczenie oraz wiedza pozwalają ekspertom E-Direct Cloud Solutions świadczyć usługi projektowania i wdrażania sieci LAN/WAN dla wymagających klientów. Mamy za sobą projekty w których zagadnienia wydajności oraz nadmiarowości odgrywają kluczową rolę. Potrafimy zaprojektować i wdrożyć rozwiązania dla klientów którzy zatrudniają 800 pracowników i posiadają kilkadziesiąt oddziałów. Dla takich klientów wdrażamy rozwiązania oparte o  przełączniki wysokiej przepustowości z połączeniami 10Gbps i 40 Mbps oraz switch-e pracujące w chassis razem z serwerami typu blade w centrum danych. Infrastruktura taka ze względu na konieczność ciągłej pracy jest zaprojektowana w sposób nadmiarowy i odporna na awarie.

Nasze wdrożenia

 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry