• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Zaawansowane bezpieczeństwo systemów informatycznych

Zaawansowane bezpieczeństwo ITW ostatnich latach można zaobserwować szybką ewolucję zagrożeń, na które narażone są firmy. Ataki na zasoby informatyczne przedsiębiorstw przestają być domeną hakerów, którzy dla zabawy i rozgłosu dokonywali szkód w systemie informatycznym. Coraz częściej za cyber przestępstwami stoją profesjonaliści, którzy z tego procederu czerpią korzyści. Powstają oprogramowania, które maja na celu nie tylko destrukcję, ale dokonywanie całkowicie przemyślanych ataków zarówno na masową jak i lokalną skalę. Ingerencja w zasoby firmy wiąże się z dużymi stratami. Dlatego tak ważne staje się zapewnienie bezpieczeństwa systemów IT.

Specjaliści E-Direct Cloud Solutions posiadają kompetencje oraz duże doświadczenie aby zapewnić bezpieczeństwo systemów informatycznych. Dzięki oferowanym rozwiązaniom zasoby firmy staną się bezpieczne.


Mamy doświadczenie w realizacji m.in., takich projektów jak:

 • Zaawansowane rozwiązanie klasterowe firewalli z sondami IPS zapewniające bezawaryjny i bezpiecznych styk z Internetem dla klienta z branży transportowej.
 • Zaawansowane filtrowanie I ochrona poczty elektronicznej przed spamem, malware, utratą danych dla klienta z branży finansowej.
 • Nowoczesne chmurowe rozwiązanie ochrony serwerów i stacji roboczych przed wirusami , malware’m, atakami , oparte na algorytmach chmury obliczeniowej przewidujących możliwość wystąpienia ataków – klient branży transportowej.

Wykorzystywane technologie:

 • Cisco ASA
 • Symantec Messaging Gateway
 • Webroot SecureAnywhere® Business Endpoint Protection

 

 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry