• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

SAP Business One

SAP Business One jest łatwym do zastosowania, kompleksowym rozwiązaniem wspomagającym zarządzanie. Został zaprojektowany głównie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. SAP Business One zapewnia wzrost pozycji firmy oraz poprawia zyskowność, kontrolę i automatyzację procesów biznesowych.

W skład kompleksowego rozwiązania wchodzą najważniejsze funkcje potrzebne do zwiększenia efektywności zarządzania: administracją, księgowością, środkami pieniężnymi, sprzedażą, zakupami, relacjami z klientem, kontrolą stanów magazynowych, produkcją oraz raportowaniem. Zarówno menedżerowie, jak i pracownicy mogą przetwarzać informacje bardziej efektywnie, wykorzystując je na bieżąco w procesach decyzyjnych.

SAP Business One pozwala osobom odpowiedzialnym za poszczególne procesy oraz menedżerom uzyskać dostęp do ważnych informacji biznesowych, tworzących spójny obraz kondycji całego przedsiębiorstwa. Dzięki programowi utrzymania i rozwoju tego rozwiązania, Państwa firma ma zapewniony automatyczny dostęp do nowych funkcjonalności wprowadzanych do produktu podczas jego ciągłego rozwoju. Ponadto, jeśli Państwa przedsiębiorstwo jest społką zależną, klientem lub dostawcą organizacji globalnej, która już stosuje rozwiązania SAP, mogą Państwo skorzystać z rozwiązania umożliwiającego zintegrowanie obu rozwiązań. Integracja obejmuje kontrolę i zarządzanie danymi podstawowymi (towary, klienci i dostawcy), systemami kont, konsolidacją informacji oraz wymianą transakcji handlowych pomiędzy bazami zintegrowanych organizacji.

Kluczowe cechyFunkcjonalnościZalety SAPKalkulator wdrożeniaPoznaj SAP Business One

Personalizowane centra pracy

Unikalne centra pracy dopasowane do potrzeb każdego
użytkownika wspomagają:

  • dostęp do raportów,
  • dostęp do zasobów dzięki jednemu kliknięciu myszką,
  • wbudowanie personalizowanych stron internetowych,
  • łatwą integrację z Microsoft® Outlook® oraz wykorzystanie
  • funkcji ,,przeciągnij i upuść”.

Integralność z systemem zarządzania relacjami z klientem (CRM)

SAP Business One jest jedynym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw, które zawiera wbudowany system zarządzania relacjami z klientem (CRM) i wspomaga:

  • zarządzanie szansami sprzedaży oraz wykonywanie analiz potencjału biznesowego,
  • tworzenie profilu klienta i dostawcy, dostarczanie danych kontaktowych i saldo kont,
  • zarządzanie kontraktami biznesowymi i planowaniem usług,
  • efektywne wsparcie klienta.

Wzrost przychodów

Szybki i łatwy dostęp do informacji w czasie rzeczywistym wspomaga identyfikację nowych celów sprzedażowych oraz
wprowadzenie nowych produktów na rynek. Oferuje też budowanie wsparcia i obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Redukcja kosztów

Kosztowne, powtarzalne parametryzacje systemu w celu zapewnienia kompatybilności po wprowadzeniu nowych funkcji to przeszłość.

Prowadzenie biznesu dzięki jednemu rozwiązaniu wspomagającemu zarządzanie

SAP Business One obejmuje: księgowość, zarządzanie relacjami z klientem (CRM), sprzedaż, produkcję, zakupy, bankowość, kontrolę stanów magazynowych.

Polepszenie relacji z klientem

Zarządzanie relacjami z klientem wzmacnia sprzedaż i daje wsparcie klientowi, co powoduje jego większe zadowolenie.

Rozwiązania IT podczas rozwoju przedsiębiorstwa

Dlaczego wprowadzać nowe rozwiązania w trakcie rozwoju firmy? Powodów jest wiele: powolne oprogramowanie, często nieaktualne informacje, ograniczenia w pojemności składowania informacji, ograniczenia w dostępie do informacji.

Lepsze i przejrzyste dane

Wykorzystanie oprogramowania pozwalającego na podgląd najważniejszych wskaźników w czasie rzeczywistym to bezprecedensowe podejście do codziennego nadzoru i kontroli.

Powiadomienia aktywizacyjne

SAP Business One zawiera najlepsze powiadomienia aktywizacyjne,specjalne dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Unikalne narzędzia do raportowania i analiz

Unikalne narzędzie do raportowania, w całości zintegrowane z oprogramowaniem SAP Crystal Reports ®, pozwala na kliknięcie dowolnego wirtualnego indeksu towarowego w raporcie, aby wyświetlić wszystkie szczegółowe informacje o tym towarze. SAP Business One oferuje wiele narzędzi umożliwiających dostęp do istotnych informacji zarówno użytkownikom początkującym, jak i zaawansowanym.

Środowisko biznesowe

SAP Business One udostępnia elastyczną platformę biznesową ,która uwalnia potencjał Twojej działalności gospodarczej. Począwszy od klientów i dostawców, przez spółki dominujące, po urządzenia mobilne oraz usługi Web, pozwala na integrowanie każdego aspektu Państwa działalności, wykorzystując technologię integracyjną SAP Business One.

Lepsza wydajność pracy

Scentralizowane bazy danych i repozytoria wiedzy istotnie zwiększają wydajność pracy, dzięki przekazywaniu odpowiednich informacji właściwym pracownikom oraz eliminowaniu zbędnych danych.

Dostęp do lokalnego wsparcia

Światowa sieć wyspecjalizowanych partnerów biznesowych dostarcza klientom niezbędne wsparcie.

Szybkość działania

Wykorzystanie najlepszych praktyk biznesowych i procesów sprawia, że wdrożenie jest bardzo proste i zajmuje tylko kilka tygodni.

Wielojęzyczne wsparcie

Istnieje możliwość wsparcia w 27 językach świata.SAP ma zgodność prawną dla 40 krajów i planuje wdrożenie rozwiązań w 34 krajach.

Integracja SAP Business One z Microsoft Office

SAP Business One jest w pełni zintegrowany z pakietem Microsoft® Office®, w tym z Microsoft Outlook, co zapewnia
nieprzerwalną komunikację, przyspieszającą rozwój organizacji i jej funkcji biznesowych. Poszczególne działy mają możliwość dzielenia list kontaktowych, spotkań i zadań.

Integracja SAP Business One z pakietem SAP Business Suite

SAP Business One łatwo integruje się z pakietem SAP Business Suite, ponieważ ma otwartą architekturę.Wzwiązku z tym można go w prosty sposób integrować z rozwiązaniami innych dostawców.Wspomniana architektura pozwala na wykorzystanie wszystkich zalet oprogramowania SAP.

SAP Business One jest rozwiązaniem wszechstronnym, które wspomaga zarządzanie. Zostało wyposażone w łatwy interfejs i służy jako system planowania zasobów (ERP) dla przedsiębiorstwa. Ponadto spełnia wszelkie funkcje administracyjne, pozwalające na dostosowanie danych, zdefiniowanie kursu walutowego, dostępu do powiadomień i dostępu do informacji spoza systemu SAP. Rozwiązanie zawiera 11 funkcjonalności, które pomagają rozwijać możliwości (poza podstawowymi funkcjami administracyjnymi) w celu ulepszenia wszystkich procesów biznesowych. Funkcjonalności te obejmują:

Finanse
Sprzedaż
Zakupy
Planowanie zapotrzebowania materiałowego (MRP)
Kontrola stanów magazynowych
Zarządzanie serwisem
Podejmowanie decyzji i kontrola

Szybkie wdrożenie

Przystępna cena

Kompleksowość

Mobilność

Jesteście Państwo zainteresowani wdrożeniem rozwiązania SAP Business One? Zapraszamy do wypełnienia formularza, na podstawie którego nasi specjaliści przygotują dla Państwa ofertę.

Informacje o firmie

Informacje o działalności
Informacje o posiadanych rozwiązaniach IT


Informacje o zakresie wdrożenia

Prosimy o zaznaczenie obszarów, które będą objęte wdrożeniem.

Dane kontaktowe
Informacje dodatkowe:
W celu otrzymania oferty prosimy o wypełnienie wszystkich pół formularza. W przypadku podania niepełnych informacji lub fikcyjnych danych E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do nie udzielania odpowiedzi.

Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na przesłanie, na wskazany w niniejszym formularzu adres oferty dotyczącej rozwiązania SAP Business One

 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

realizacja: estinet.pl
do góry