• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

FAQ

Co to jest Office 365 i czym się różni od pakietu Microsoft Office?

Office 365 to plany subskrypcji zapewniające dostęp do aplikacji pakietu Office, a także dodatkowe usługi zwiększające wydajność pracy, które można włączyć przez Internet (usługi działające w chmurze), takie jak konferencje w sieci Web programu Skype dla firm czy hostowana poczta e-mail dla firm w usłudze Exchange Online oraz dodatkowe miejsce w usłudze OneDrive dla Firm do przechowywania danych w trybie online i minuty na rozmowy przez Skype’a do użytku domowego.

Wiele planów usługi Office 365 obejmuje również klasyczne wersje najnowszych aplikacji pakietu Office, które mogą być instalowane przez użytkowników na różnych komputerach i urządzeniach. Pełne, zainstalowane aplikacje obejmują programy: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access. (Programy Publisher i Access są dostępne tylko na komputerach PC). Można je zainstalować na wielu urządzeniach, w tym na komputerach PC, komputerach Mac, tabletach z systemem Android, telefonach z systemem Android, tablecie iPad i telefonie iPhone. Posiadanie aktywnej subskrypcji usługi Office 365 obejmującej klasyczną wersję pakietu Office oraz zapewnia zawsze najaktualniejsze wersje tych aplikacji.

Plany usługi Office 365 dostępne tylko w trybie online to znakomite rozwiązania, które zaspokajają określone potrzeby biznesowe i są przy tym zgodne z klasycznymi wersjami pakietu Office 2013, Office 2010, Office 2007 (z nieco ograniczoną funkcjonalnością), Office 2016 dla komputerów Mac, Office 2011 dla komputerów Mac i Office 2008 dla komputerów Mac. Nie obejmuje to planu Exchange Online Kiosk ani planu Office 365 Enterprise K1.
„Microsoft Office” to nazwa stosowana w odniesieniu do znanego oprogramowania biurowego firmy Microsoft. Pakiety Office są dostępne do zakupu jednorazowego i zawierają aplikacje takie jak Word, Excel i PowerPoint, które można zainstalować tylko na jednym komputerze PC lub Mac. Te aplikacje nie są aktualizowane automatycznie. Aby uzyskać najnowszą wersję, można ponownie zakupić produkt po udostępnieniu nowej wersji. Najnowsze wersje dostępne obecnie do zakupu jednorazowego to pakiety Office 2016 dla systemu Windows i Office 2016 dla komputerów Mac. Pakiety te nie obejmują żadnej z usług opartych na chmurze, które są zawarte usłudze Office 365.

Jaki jest sposób płatności za usługi Office 365?

Wszystkie plany usługi Office 365 są opłacane na zasadzie subskrypcji — co miesiąc lub co rok.

Ilu użytkowników może obsługiwać Office 365?

Usługa Office 365 jest wysoce skalowalna i może obsługiwać zarówno jednoosobowe firmy, jak i przedsiębiorstwa z kilkudziesięcioma tysiącami użytkowników:
•Plany usługi Office 365 Business to najkorzystniejsze rozwiązanie dla firm mających od 1 do 300 użytkowników.
•Plany usługi Office 365 Enterprise to najkorzystniejsze rozwiązanie dla organizacji liczących od 1 do ponad 50 000 użytkowników.

 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry