• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Referencje

Berner Polska Sp. z o.o.

„Firma E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. wykazała się jako kompetentny partner biznesowy.

W 2016 roku dostarczyła do naszej firmy zestawy komputerowe i oprogramowanie opiewające na wartość 60 000 brutto.

Dostawy zostały zrealizowane terminowo i z należytą starannością. (…)

W pełni mogę polecić firmę E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. jako wiarygodnego partnera handlowego.”

Stora Enso Polska Sp. z o.o.

„(…) Na podstawie wielu doświadczeń możemy polecić E-Direct jako firmę charakteryzującą się znakomitą obsługą handlową, serwisową i logistyczną o dużym poziomie fachowości.”

Clifford Chance Punder Sp. z o.o.

„(…) Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z firmą E-Direct Sp. z o.o. pozwalają stwierdzić, że jest to partner godny zaufania i polecenia.”

OTTO International Poland Ltd. Sp. z o.o.

„(…) Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy, układa się ona bardzo dobrze, zamówienia realizowane są terminowo a poziom obsługi serwisowej jest wysoki.”

Menard Doswell & Co.

„(…) Zarówno dostawa i wdrożenie systemu zostały dokonane terminowo, z najwyższą starannością i przy zachowaniu odpowiednich procedur.”

Baltic Container Lines Co. Ltd.

„(…) Firma E-Direct Sp. z o.o. jest firmą solidną i kompetentną, wywiązującą się z zawartych umów i zawsze służącą pomocą w dostosowywaniu oferty do potrzeb klienta oraz rozwiązywaniu problemów instalacyjnych i eksploatacyjnych. Nasza dotychczasowa współpraca układa się bardzo dobrze z korzyścią dla obu stron i zamierzamy ją kontynuować.”

Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o.

„Firma Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o. współpracuje z E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (wcześniej E-Direct Sp. z o.o.) od 2010 roku.

W tym czasie E-Direct Cloud Solutions zrealizowała dla nas liczne projekty informatyczne z zakresu dostawy sprzętu informatycznego oraz oprogramowania.
Wszystkie prace wykonywane przez E-Direct Cloud Solutions cechują się starannością i rzetelnością oraz są wykonywane terminowo.

Rekomendujemy firmę E-Direct Cloud Solutions, oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta.”

Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.

„Rekomendujemy firmę E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako profesjonalnego partnera w zakresie realizacji projektów informatycznych.

Firma z pełnym profesjonalizmem, terminowo  zrealizowała dla nas dostawę sprzętu marki Dell. Na każdym etapie współpracy E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. wykazała się starannością i rzetelnością.

Polecamy firmę E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. jako dostawcę sprzętu informatycznego.”

Van Cargo S.A.

„Z firmą E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. (poprzednio E-Direct Sp. z o.o.)  współpracujemy od ponad dziesięciu lat. W tym czasie pracownicy firmy zrealizowali dla nas liczne projekty informatyczne charakteryzujące się dużym stopniem trudności.

Dotychczasowe doświadczenia we współpracy pozwalają nam ocenić firmę E-Direct Cloud Solutions jako rzetelną i wiarygodną.

Rekomendujemy E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. jako partnera godnego zaufania, którego kadra IT to doświadczeni i kompetentni specjaliści.”

Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych

„Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. współpracuje z firmą E-Direct Cloud Solutions  Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (wcześniej E-Direct Sp. z o.o.) od 2010 roku. W tym czasie E-Direct Cloud Solutions zrealizowała dla nas liczne projekty informatyczne. (…)
Wszystkie prace wykonywane przez E-Direct Cloud Solutions cechują się starannością i rzetelnością oraz są wykonywane terminowo.
Rekomendujemy firmę E-Direct Cloud Solutions, oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta.”

Mapei Polska Sp. z o. o.

„Rekomenduję firmę E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o., oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta.
Współpraca między naszymi firmami układa się pomyślnie, bez żadnych zastrzeżeń. Wszystkie powierzone zadania wykonywane są terminowo, z należytą starannością.
Jestem zadowolony ze współpracy z firmą E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.  i polecam ją jako profesjonalnego partnera w zakresie obsługi informatycznej.”

Baza Transportu Samochodowego Sp. z o.o.

„Baza Transportu Samochodowego Sp. z o.o. oświadcza, że firma E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. wykazała się pełnym profesjonalizmem w zakresie doradztwa w temacie bezpieczeństwa sieci informatycznych.”

Zakłady Azotowe Chorzów SA

Dotychczasowe doświadczenia we współpracy pozwalają nam ocenić firmę E-Direct Cloud Solutions  Sp. z o.o.  jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera biznesowego w zakresie dostawy sprzętu IT. Wszystkie prace wykonywane przez E-Direct Cloud Solutions cechują się należytą starannością i rzetelnością oraz są wykonywane terminowo.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. i polecamy ją jako profesjonalnego partnera w zakresie obsługi informatycznej.

Polityka

„Firma E-Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 13 w ramach realizacji wdrożenia dla Polityka Spółdzielnia Pracy związanego z infrastrukturą IT dostarczyła i zainstalowała:

 • sprzęt serwerowy firmy Dell PowerEdge R510 oparty o najnowsze procesory Intel®Xeon® X56xx;
 • macierze dyskowe Dell Equallogic ®PS6000XV;
 • przełączniki warstwy 3 Dell PowerConnect;
 • licencje Microsoft Windows® Server 2008 Enterprise, Exchange Server 2010 oraz SQL Server 2008, Microsoft System Center Virtual Machine Manager;
 • licencje Symantec Back-up Exec do backup’u i archiwizacji.

Wdrożenie opierało się na wirtualizacji firmy Microsoft, systemie wymiany danych i poczty Microsoft Exchange 2010 i wykorzystaniu wydajnych macierzy dyskowych Dell Equallogic oraz systemie back-up opartym o Symantec Back-up Exec. (…) E-Direct zrealizowała nasze zlecenie na czas, wykazała się kompetencjami przy jego doborze oraz późniejszej integracji. Szczególnie podkreślam owocną współpracę z Panem Sławomirem Żelaźnickim, jego zaangażowanie i profesjonalizm przy tym projekcie.

E-Direct Sp. z o.o. jest wiarygodnym i godnym polecenia kontrahentem.”

Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.

“(…) Od 2009 roku współpracujemy z firmą E-Direct Sp. z o.o. w zakresie wsparcia serwisowego naszego systemu ERP – SAP Business One. Wyrażamy duże zadowolenie ze współpracy z tą firmą w zakresie obsługi serwisowej oraz innowacyjnych rozwiązań w tym obszarze. Jest to profesjonalny i rzetelny partner biznesowy. Usługi oferowane przez E-Direct świadczone są na najwyższym poziomie, a firma charakteryzuje się nowoczesnymi metodami współpracy, fachowością i otwarciem na klienta. (…)

JFP Sp. z o.o

„(…) Współpracę z firmą E-Direct Sp z o.o. rozpoczęliśmy w połowie 2009r., gdy pojawiły się problemy techniczne z systemem SAP Business One, z którym nie mógł poradzić sobie nasz ówczesny dostawca. Nasza determinacja wzmagała się z każdym dniem, gdyż system uległ awarii i po kilku dniach przestoju rozważaliśmy nawet jego wymianę. Wśród partnerów SAP znaleźliśmy firmę E-Direct, do której zwróciliśmy się z prośbą o pomoc i naprawę ówczesnego stanu rzeczy. Reakcja była natychmiastowa!  Zaskutkowała ona przywróceniem systemu w ciągu jednego dnia. Zachęciło to nas do dalszej współpracy i związania się z firmą E-Direct umową serwisową. Decyzja ta była słuszna, gdyż od tamtej pory nasz system SAP Business One był sukcesywnie usprawniany w wielu obszarach, a mechanizmy zaimplementowane przez konsultantów naszego opiekuna spowodowały, że system pracuje znacznie wydajniej i bezawaryjnie.

Obecnie jesteśmy bardzo zadowoleni, z jakości świadczonych przez tę firmę usług serwisowych. Z czystym sumieniem polecamy firmę E-Direct jako partnera w biznesie na najwyższym poziomie.”

Grupa VAN

„Od 2004 roku współpracujemy w zakresie administracji farmą serwerów Citrix z firmą E-Direct, która będąc partnerem HP, zaoferowała nam rozwiązanie oparte o HP BladeSystem i macierz EVA. Postanowiliśmy rozszerzyć współpracę z tą firmą, przekazując jej administrację nowym środowiskiem serwerów Windows, sieci LAN oraz systemu backupu. Oferta E-Direct w oparciu o rozwiązania HP była najlepsza pod względem cenowym. Istotny był również koszt administracji nową infrastrukturą. ”

Otmuchów S.A.

” Firma E-Direct  podczas dotychczasowej współpracy wykazała się profesjonalnym podejściem biznesowym. Dostarczono do nas rozwiązanie Hewlett Packard Blade BLc 7000 wyposażone w serwery Proliant460c oraz zewnętrzną macierz dyskową MSA 2312fc. Przeprowadzono również instalację i konfigurację systemu do wirtualizacji Citrix XenServer. Firma E-Direct Sp. z o.o. zapewniła pełne wsparcie na etapie wdrożenia i opiekę po uruchomieniu rozwiązania oraz szkolenie.

Jako klient możemy polecić  usługi tej firmy.”

Polbita Sp. z o.o

„Firma Polbita Sp. z o.o. potwierdza, że od wielu lat współpracuje z firmą E-Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Biorąc pod uwagę solidność, w pełni profesjonalne zaangażowanie oraz kompetencje pracowników możemy polecić korzystanie z usług firmy E-Direct.

Pod koniec 2008 roku firma E-Direct wykazała się w pełni kompetentnym podejściem biznesowym przy doradztwie, sprzedaży oraz wdrożeniu macierzy dyskowej producenta IBM z serii DS5100.

Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o.

„Polecam usługi firmy E-Direct Sp. z o.o. Wyrażam zadowolenie ze współpracy z tą firmą. Jest to partner profesjonalny i rzetelny. Usługi oferowane przez E-Direct świadczone są na najwyższym poziomie. Działalność firmy charakteryzuje się nowoczesnymi metodami współpracy z klientami, fachowością i otwarciem na klienta.”

Helimed Diagnostic Imaging

„Firma E-Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wykazała się w pełni kompetentnym partnerem biznesowym. W czasie od 2006.08.14 – 2008.02.15 firma E-Direct Sp. z o.o. dostarczyła sprzęt sieciowy (…), sprzęt drukujący (…), materiały eksploatacyjne (…), macierze dyskowe (…), serwery (…).”

Egmont Polska Sp. z o.o.

” Firma E-Direct Sp. z o.o przez cały okres współpracy wykazała się profesjonalnym podejściem biznesowym. Z firmą E-Direct współpracujemy od 2006 roku. W tym czasie został nam dostarczony sprzęt drukujący (…), sprzęt sieciowy (…), macierze dyskowe (…), serwery (…), komputery osobiste (…), a także inny sprzęt. (…) Jako klient firmy E-Direct Sp. z o.o. możemy polecić usługi tej firmy.”

Biovena Pharma Sp. z o.o.

„Firma E-Direct Sp. z o.o. dostarczyła sprzęt drukujący (…) do naszej siedziby w Warszawie. Cały zakres umowy (dostawa wraz z konfiguracją) została zrealizowana w pełni profesjonalnie”.

Polfaktor SA Grupa BRE Banku

„(…) Biorąc pod uwagę solidność, terminowość, zaangażowanie oraz kompetencje pracowników, możemy polecić korzystanie z usług firmy E-Direct Sp. z o.o. Jednocześnie potwierdzamy, iż wdrożony w naszej Spółce system CRM spełnia nasze potrzeby w dziedzinie obsługi Klienta oraz bardzo usprawnia system pracy i komunikacji w firmie.”

Masterlink Express Sp. z o.o.

„(…) poziom obsługi zarówno od strony handlowej jak i technicznej jest wysoki, z zachowaniem wszelkich zasad profesjonalizmu niezależnie od stopnia złożoności wykonywanych prac jak również ich wartości. (…)
Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z firmą E-Direct Sp. z o.o pozwalają stwierdzić, że jest to partner godny zaufania i polecenia.”

IFS Industrial Financial Systems Poland Sp. z o.o.

„(…) Jesteśmy zadowoleni i pragniemy polecić kontakty handlowe z E-Direct innym Klientom oczekującym rzetelnej obsługi.”

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry