• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

Pomoc

W szybko zmieniającym się świecie biznesu utrzymanie konkurencyjności na rynku zależy m.in. od sprawnego zarządzania, natychmiastowego i bezpiecznego dostępu do baz danych z różnych lokalizacji, możliwości sprawnego wdrażania nowych rozwiązań i aplikacji oraz skalowalności infrastruktury IT, innymi słowy, jej rozbudowy w razie intensywnego rozwoju firmy. Wybierając E-Direct Cloud Solutions możecie być pewni, że otrzymacie najdogodniejsze rozwiązania informatyczne, które pozwolą Waszej firmie osiągać kolejne sukcesy.

Jeśli poszukujecie nowoczesnych technologii IT, macie problemy z infrastrukturą teleinformatyczną, nasi specjaliści chętnie pomogą w znalezieniu odpowiednich rozwiązań dopasowanych do specyfiki branży, w której działacie. Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

Nie musisz znać się na systemach informatycznych, by opisać nam swój problem. Żadnego zgłoszenia nie pozostawiamy bez odpowiedzi.

Napisz do nas

Kontakt telefoniczny
Poszukujesz optymalnych rozwiązań IT? Masz problemy z infrastrukturą? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń do nas

FAQ

Szukasz wiedzy w konkretnym obszarze? Chcesz się rozeznać w interesującym Cię temacie? Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry