• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

E-Direct Cloud Solutions buduje bezprzewodową sieć dla międzynarodowej firmy prawniczej

Bezprzewodowa sieć dla międzynarodowej firmy prawniczej

Zadanie:
Biuro kancelarii prawnej było w codziennej pracy uzależnione od okablowania LAN. Pracownicy nie mieli dostępu do sieci za pomocą urządzeń mobilnych (tablety i smartfony). Stworzenie sieci firmowej dostępnej przez WLAN miało usprawnić funkcjonowanie pracowników kancelarii prawnej oraz działu IT.

Realizacja:
Bezpieczna sieć bezprzewodowa została zbudowana w oparciu o rozwiązania firmy Cisco. Sieć składa się z przełącznika rdzeniowego Cisco w centrum danych, podłączonych do niego przełączników dystrybucyjnych na każdym piętrze, punktów dostępowych (Access Points) oraz kontrolera WLAN firmy Cisco w innej lokalizacji klienta w Europie, zarządzającego lokalnymi AP’tami. Oprócz dostawy urządzeń, E-Direct wykonała okablowanie strukturalne, montaż switchy i AP’ów.

Osiągnięty cel:
Dzięki ułatwionemu bezprzewodowemu dostępowi do sieci za pomocą urządzeń mobilnych wyraźnie poprawiły się komfort i wydajność pracy w biurze kancelarii prawnej.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry