• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise tworzy nowe możliwości, dzięki którym technologia zmienia życie ludzi i funkcjonowanie firm, rządów i społeczności. HP, największa na świecie firma w branży produkcji technologii oferuje oprogramowanie, usługi oraz infrastrukturę informatyczną w celu rozwiązania problemów klientów.

Oferta Hewlett Packard Enterprise obejmuje pełny asortyment serwerów dla klientów o najwyższych wymaganiach, od małych firm do wielkich korporacji. Montowane krawędziowo serwery modułowe (blade), serwery stojakowe, serwery dedykowane, czy też serwery z najwyższej półki zawsze będą niezawodne, skalowalne i bezpieczne.

W ramach HPE Software klientom końcowym oferowany jest szeroki asortyment produktów pozwalających na optymalizację procesów biznesowych przedsiębiorstwa (BTO – Business Technology Optimization).

Oferta

Serwery

Oprogramowanie

Networking

Storage

Baza wiedzy

Dowiedz się więcej na temat produktów firmy: Hewlett Packard Enterprise

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry