• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

E-Direct Cloud Solutions buduje bezprzewodową sieć dla hotelu

Bezpieczna, bezprzewodowa sieć dla hotelu

Zadanie:
Przedmiotem zlecenia było stworzenie i udostępnienie sieci bezprzewodowej na terenie hotelu należącego do międzynarodowej sieci hoteli, pokrywającej wszystkie pokoje oraz udostępnienie wysokiej jakości usług dla gości hotelowych.

Realizacja:
Specjaliści z E-Direct Cloud Solutions stworzyli bezpieczną sieć bezprzewodową, opartą o rozwiązania firmy HP. Sieć składa się z modularnego przełącznika HP w centrum danych, podłączonych do niego przełączników dystrybucyjnych na każdym piętrze, punktów dostępowych na korytarzach (Access Points) oraz kontrolera WLAN, który zarządza urządzeniami bezprzewodowymi.
Oprócz dostawy urządzeń i oprogramowania, E-Direct Cloud Solutions wykonała usługi testowania lokalizacji Access Point’ów, wykonanie okablowania strukturalnego, montażu switchy i AP’ów. Prace o charakterze uciążliwym dla codziennego funkcjonowania hotelu zostały wykonane w porozumieniu z jego zarządcą w takich godzinach, które pozwalały na zminimalizowanie zakłóceń w jego działaniu.

Osiągnięty cel:
Stworzona sieć bezprzewodowa umożliwia gościom hotelowym dostęp do wewnętrznej sieci i internetu z dowolnego urządzenia z kartą WLAN. Klienci hotelu otrzymali wysokiej jakości udogodnienie, hotel natomiast rozszerzył swoją ofertę o nową płatną usługę.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry