• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

10 najważniejszych powodów, dla których warto wybrać Veeam

Dlaczego warto wybrać Veeam !

Odpowiedź na pytanie dlaczego wybrać Veeam bierze się z potrzeby klientów, którzy poszukują niestandardowego oraz niezawodnego rozwiązania.
Czy wiesz, że ponad 168 000 firm — w tym 50 000 w ciągu ostatnich 12 miesięcy — zrezygnowało z tradycyjnego oprogramowania do backupu, wybierając coś zasadniczo odmiennego?

Wynika to z faktu, że tradycyjne narzędzia do backupu nie odpowiadają potrzebom dzisiejszych przedsiębiorstw, takim jak nieprzerwany dostęp do danych i aplikacji, brak tolerancji dla strat danych i przestojów oraz gwałtowny wzrost ilości danych, sięgający 30–50% rocznie. Aż 82% dyrektorów ds. informatyki mówi o deficycie: dostępność zapewniana przez tradycyjne narzędzia do backupu nie spełnia oczekiwań użytkowników.

Availability for the Always-On Enterprise

Firma Veeam® niweluje ten deficyt, oferując klientom nowatorskie rozwiązanie do zapewniania dostępności. Pozwala ono uzyskać wartości docelowego czasu i punktu odzyskiwania (RTO i RPO — łącznie RTPO®) na poziomie nieprzekraczającym 15 minut w odniesieniu do WSZYSTKICH aplikacji i danych. Czy chcesz wiedzieć więcej? Poniżej przedstawiamy 10 najważniejszych powodów, dla których klienci preferują rozwiązania Veeam z zakresu dostępności, a nie tradycyjne narzędzia do backupu.

Dostępność od Veeam vs. tradycyjny backup Veeam Availability Suite™ Tradycyjne narzędzia do backupu
RTO < 15 minut dla WSZYSTKICH aplikacji i danych +
Stworzone na potrzeby nowoczesnego centrum danych +
Prosty backup i replikacja w lokalizacji zewnętrznej +
W pełni zintegrowane odzyskiwanie awaryjne w oparciu o chmurę +
Najwyższa jakość integracji z nowoczesną pamięcią masową +
W pełni zautomatyzowane testy odzyskiwania +
Wykorzystanie danych do obniżenia ryzyka związanego z wdrożeniami +
Proaktywny wgląd +
It Just Works!™ (po prostu działa) 15-minutowa samodzielna instalacja Wielotygodniowe wdrożenie

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry