• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Automatyzacja pracy z serwerem centralnego zarządzania ESET

Zapraszamy na bezpłatną eKonferencję on-line: Automatyzacja pracy z serwerem centralnego zarządzania ESET. 

eKonferencja przeznaczona jest dla obecnych oraz nowych klientów zainteresowanych poznaniem produktów firmy ESET i możliwościami ich centralnego zarządzania. Krokiem ułatwiającym pracę ze środowiskiem ESET Remote Administrator jest przygotowanie polityk oraz zadań, które będą stosowane w przypadku specyficznych sytuacji. 

Wieloletnie doświadczenie firmy ESET na rynku oprogramowania antywirusowego zapewnia: 

 • skuteczne wykrywanie zagrożeń – dzięki technologii ThreatSense, łączącej metody wykrywania zagrożeń na podstawie sygnatur z zaawansowaną analizą heurystyczną, daje ochronę przed znanymi oraz nowymi zagrożeniami. 
 • najwyższą wydajność – dzięki szybkim skanowaniem przy znikomym obciążeniu systemu. Nie musisz rezygnować z wydajności pracy dla bezpieczeństwa. 
 • zastosowanie mechanizmów sztucznej inteligencji – sztuczna inteligencja pozwala oprogramowaniu ESET wybrać właściwą metodę dla danego zagrożenia, dzięki czemu program jest bardzo skuteczny, a jednocześnie nie obciąża komputera. 
 • łatwość obsługi – ochrona komputera już w pierwszej chwili po instalacji. Jeżeli masz niestandardowe wymagania, w prosty sposób dostosujesz konfigurację programu do swoich potrzeb. 

Prelegent: Inżynier systemowy ESET.

Przewidywany czas trwania eKonferencji: 45 minut.

Podczas eKonferencji: Automatyzacja pracy z serwerem centralnego zarządzania ESET dowiesz się jak: 

 • Jak przygotować grupy dynamiczne?
 • Jak przygotować wyzwalacze?
 • Jak przygotować zadania i polityki stosowane dla komputerów wymagających interwencji administratora?

Po zakończonym szkoleniu Twoja praca będzie się sprowadzać do weryfikacji raportów.

To wszystko i wiele więcej zobaczysz podczas naszej e-konferencji.

* Rejestrując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na odbieranie emaili, smsów i połączeń telefonicznych inicjowanych przez E-Direct Cloud Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15 w celach powiązanych z tym wydarzeniem zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U.2016.1489 ze zm.)

Poznaj rozwiązania ESET

eKonferencje i Webinaria Techniczne

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry