• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Centralne zarządzanie produktami ESET

Zapraszamy na bezpłatną eKonferencję: Centralne zarządzanie produktami ESET

Podczas eKonferencji: Centralne zarządzanie produktami ESET, zaprezentujemy szczegółowo możliwości konsoli centralnego zarządzania produktami ESET – ESET Remote Administrator. Pokażemy jakie funkcje posiada ESET Remote Administrator i klient ESET Endpoint Security. Dodatkowo zobaczysz jak łatwo zapanować nad posiadanymi licencjami i zweryfikować dlaczego doszło do nadużycia lub wycieku licencji. 

ESET Remote Administrator umożliwia administratorom nadzorowanie całej sieci chronionej rozwiązaniami ESET, w tym stacji roboczych, serwerów i smartfonów za pomocą jednej webowej konsoli. Opracowany we współpracy ze specjalistami IT z całego świata, w tym z Polski. Pozwala na zarządzanie bezpieczeństwem IT poprzez webową konsolę z dowolnego miejsca, która ma połączenie z siecią. ESET Remote Administrator może być zainstalowany zarówno na systemie Windows, jak i Linux. Wbudowany system zarządzania zadaniami pomaga zminimalizować czas przestojów, poprzez szybkie reagowanie na incydenty. Agenty konsoli pozwalają usprawnić administrację sieci firmowej.

Prelegent: Inżynier Systemowy ESET.

Przewidywany czas trwania eKonferencji: 45 minut

Podczas eKonferencji zostaną: 

 • Szczegółowo omówione możliwości konsoli ESET Remote Administrator.
 • Pokazane funkcjonalności Remote Administrator i klient ESET Endpoint Security.

* Rejestrując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na odbieranie emaili, smsów i połączeń telefonicznych inicjowanych przez E-Direct Cloud Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15 w celach powiązanych z tym wydarzeniem zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U.2016.1489 ze zm.)

Webinaria Techniczne i eKonferencje

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry