• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Cyberbezpieczeństwo – rozwiązania Cisco dla małych i średnich przedsiębiorstw

cyber_bezpieczenstwo_5

Stawiasz czoła bezprecedensowym wyzwaniom w zakresie ochrony Twojego przedsiębiorstwa przed zagrożeniami cyberbezpieczeństwa? Nowe trendy w postaci rozwiązań mobilnych i w chmurze zmieniają sposób, w jaki musisz zabezpieczać urządzenia, dane i sieć?

Aby podołać tym wyzwaniom, potrzebujesz inteligentnego, skalowalnego modelu zabezpieczeń koncentrującego się na zagrożeniach. Taki model musi zapewniać skuteczne reagowanie na zagrożenia oraz wspierać standardowe zasady bezpieczeństwa i funkcje kontrolne.

Tutaj przychodzi z pomocą firma Cisco. Zapewniamy inteligentne cyberbezpieczeństwo dla rzeczywistych problemów. Nasze podejście do bezpieczeństwa koncentruje się na zagrożeniach, a jednocześnie dostarcza doskonały wgląd w informacje i kontrolę — oszczędzając Twój czas i ograniczając koszty.

Dzięki firmie Cisco zyskujesz zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami w całym spektrum ataków —przed wystąpieniem ataku, w jego trakcie oraz po jego zakończeniu.

Przed atakiem

Musisz wiedzieć, co znajduje się w Twojej sieci, aby móc ją chronić. Sporządzanie wykazu urządzeń, aplikacji, użytkowników i innych potencjalnych luk w zabezpieczeniach musi być proste. Potrzebujesz łatwych w użyciu narzędzi, które mogą wprowadzać kontrole dostępu, egzekwować zasady i blokować aplikacje, aby pomóc zminimalizować narażenie na ataki.

  

30050_Device_nexus5000_default_256

Zapory nowej generacji (NGFW) Cisco® ASA 5500-X Series z usługami FirePOWER™ zapewniają:

 • zintegrowaną ochronę przed zagrożeniami
 • szczegółową kontrolę dostępu i precyzyjne zasady
 • wiodącą w swojej klasie funkcję zaawansowanej ochrony przed złośliwym oprogramowaniem (AMP) i system
 • zapobiegania włamaniom nowej generacji (NGIPS)

30050_Device_nexus5000_default_256

Platforma Cisco Identity Services Engine (ISE)umożliwia automatyzację i uproszczenie:

 • kontroli bezpieczeństwa dostępu w kontekście sieci przewodowych, bezprzewodowych oraz VPN
 • egzekwowania zgodności i zwiększonych zabezpieczeń infrastruktury

cyber-bezpieczenstwo_6

Podczas ataku

Przy dzisiejszym charakterze zagrożeń zdominowanym przez zaawansowane złośliwe oprogramowanie i ataki typu zero-day technologie ze stałym punktem odniesienia nie są wystarczającym zabezpieczeniem. Potrzebujesz najlepszych dostępnych rozwiązań w zakresie wykrywania zagrożeń w celu ciągłej identyfikacji złośliwej aktywności w Twojej sieci.

cyber_bezpieczenstwo_4

 

Łagodzenie skutków:
System zapobiegania włamaniom nowej generacji (NGIPS) FirePOWER firmy Cisco i pochodne produkt zabezpieczające mogą ułatwić obronę przed atakami ukierunkowanymi styk z internetem oraz sieć zewnętrzną:

 • Rozwiązanie FirePOWER NGIPS firmy Cisco oferuje kompleksową, wysoce efektywną, zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami.
 • Produkty zwiększające bezpieczeństwo poczty e-mail i sieci WWW firmy Cisco wykrywają i blokują rozwijające się zagrożenia z poczty e-mail i sieci WWW.
 • Rozwiązanie w zakresie chmurowych zabezpieczeń internetowych firmy Cisco zapewnia czołowe w branży bezpieczeństwo i kontrolę dla organizacji rozproszonych.
 • Rozwiązanie Cisco ASA z usługami FirePOWER zapewnia adaptacyjne, zintegrowane zabezpieczenie przed zagrożeniami ze sprawdzoną funkcją zapory ASA, IPS, zaawansowaną ochroną przed złośliwym oprogramowaniem (AMP) oraz wglądem w działanie i kontrolą aplikacji (AVC).


Technologia Cisco TrustSec®, osadzona w przełącznikach, routerach i urządzeniach zabezpieczających, umożliwia poddanie kwarantannie złośliwy ruch sieciowy w całej Twojej sieci.


 

cyberbezpieczenstwo-cisco-2-2

Po ataku

cyber_bezpieczenstwo_3

Czy tego chcemy, czy nie — niektóre ataki zakończą się powodzeniem. Musisz być w stanie określić rozmiar wyrządzonych szkód, maksymalnie ograniczyć działania stanowiące zagrożenie, podjąć czynności naprawcze i przywrócić normalny tryb funkcjonowania systemów. Potrzebujesz również rozwiązać kwestię wektorów ataków, znajdując rozwiązania, które działają wszędzie tam, gdzie może się pojawić zagrożenie.

Blokowanie i obrona:
Zaawansowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem (AMP) firmy Cisco umożliwia:

 • Wykrywanie, badanie, analizę, blokowanie i podjęcie czynności naprawczych w zakresie ognisk zaawansowanego złośliwego oprogramowania i zaawansowanych stałych zagrożeń (APT).
 • Skrócenie czasów odpowiedzi i zautomatyzowanie reakcji na zagrożenia w celu zapobiegania przyszłym atakom, łagodzenia szkód i eliminacji ryzyka ponownego zainfekowania.
 • Wizualizację i określenie efektów działania złośliwego oprogramowania i wskaźników naruszeń na poziomie sieci i systemu, jednocześnie dostarczając szczegółowej analizy zachowania złośliwego oprogramowania.

Podejście firmy Cisco do bezpieczeństwa koncentrujące się na zagrożeniach może pomóc zmniejszyć złożoność sieci, ograniczyć luki w sferze bezpieczeństwa i zmienić skalę Twojej działalności zgodnie z nowymi i zmieniającymi się modelami biznesowymi.

 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry