• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Czym różni się dobra polityka backupu od złej

Zapraszamy na bezpłatną eKonferencję: Sprawdź, czy robisz to dobrze… czyli czym różni się dobra polityka backupu od złej

Wykonujesz backup swoich danych? To super! Czy jednak zastanawiałeś się kiedy ostatnio go sprawdziłeś? Z badań przeprowadzonych wśród polskich firm wynika, że tylko niecałe 7% ankietowanych sprawdziło swój backup w okresie ostatniego tygodnia, a 22% respondentów przyznało, że nie testuje backupu w ogóle. A TY, do której grupy się zaliczasz? Zapraszamy na bezpłatną eKonferencję podczas której nakreślimy jak ważna jest prawidłowa polityka backupu oraz opowiemy czym różni się dobra polityka backupu od złej. Funkcjonalności zostaną zaprezentowane na przykładzie rozwiązań:

 • Barracuda Backup

Barracuda Backup to kompleksowe, przystępne cenowo narzędzie do ochrony danych w środowiskach fizycznych, wirtualnych i SaaS. Jest kompletnym rozwiązaniem do tworzenia kopii zapasowych w zdalnej pamięci masowej, które łatwo nabyć i zainstalować i którym łatwo zarządzać.

 • Barracuda Message Archiver

Barracuda Message Archiver zwiększa produktywność użytkowników i zmniejsza koszty oraz ryzyko, ułatwiając dostęp użytkowników, zarządzanie e-mailami i rozmowami z komunikatorów, a także pozwalając na zachowanie zgodności z przepisami i udostępnianie usługi eDiscovery.

Prelegent: certyfikowany inżynier Barracuda Networks.

Przewidywany czas trwania eKonferencji: 30 minut

Podczas eKonferencji opowiemy jak ważna jest prawidłowa polityka backupu, a także:

 • Jak zabezpieczać się przed ransomware?
 • Czym różni się backup od archiwizacji?
 • Czy backup trzeba replikować?
 • Jak często wykonywać backup?

 

* Rejestrując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na odbieranie emaili, smsów i połączeń telefonicznych inicjowanych przez E-Direct Cloud Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15 w celach powiązanych z tym wydarzeniem zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U.2016.1489 ze zm.)

Webinaria Techniczne i eKonferencje

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry