• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

ESET – Rożne metody wdrożenia agenta – jak zrobić to zdalnie?

Zapraszamy na bezpłatną eKonferencję on-line: ESET – Rożne metody wdrożenia agenta – jak zrobić to zdalnie?

eKonferencja przeznaczona jest dla obecnych oraz nowych klientów zainteresowanych poznaniem produktów firmy ESET oraz możliwościami ich centralnego zarządzania (ESET Remote Administator).

Podczas eKonferencji inżynier pomocy technicznej ESET zademonstruje w jaki sposób wykonać najczęstsze czynności administracyjne oraz w jaki sposób dokonać weryfikacji występujących problemów. Rozpoczęcie pracy ze środowiskiem centralnego zarządzania należy poprzedzić instalacją agenta na każdej ze stacji roboczych. 

Doświadczenie ESET na rynku oprogramowania antywirusowego zapewnia: 

 • skuteczne wykrywanie zagrożeń – dzięki technologii ThreatSense, łączącej metody wykrywania zagrożeń na podstawie sygnatur z zaawansowaną analizą heurystyczną, daje ochronę przed znanymi oraz nowymi zagrożeniami. 
 • najwyższą wydajność – dzięki szybkim skanowaniem przy znikomym obciążeniu systemu. Nie musisz rezygnować z wydajności pracy dla bezpieczeństwa. 
 • zastosowanie mechanizmów sztucznej inteligencji – sztuczna inteligencja pozwala oprogramowaniu ESET wybrać właściwą metodę dla danego zagrożenia, dzięki czemu program jest bardzo skuteczny, a jednocześnie nie obciąża komputera. 
 • łatwość obsługi – ochrona komputera już w pierwszej chwili po instalacji. Jeżeli masz niestandardowe wymagania, w prosty sposób dostosujesz konfigurację programu do swoich potrzeb. 

Prelegent: Inżynier Systemowy ESET

Przewidywany czas trwania eKonferencji: 45 minut

Podczas bezpłatnej eKonferencji ESET – Rożne metody wdrożenia agenta – jak zrobić to zdalnie? dowiesz się jak:

 • Wdrożyć agenta wykorzystując jedną z 6 dostępnych metod i jak zaimplementować to we własnej sieci.
 • Zweryfikować, czy zadanie powiodło się lub jeśli nie to gdzie należy szukać odnaleźć przyczynę problemu.

To wszystko i wiele więcej zobaczysz podczas naszej e-konferencji.

* Rejestrując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na odbieranie emaili, smsów i połączeń telefonicznych inicjowanych przez E-Direct Cloud Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15 w celach powiązanych z tym wydarzeniem zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U.2016.1489 ze zm.)

Poznaj rozwiązania ESET

Webinaria Techniczne i eKonferencje

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry