• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

ESET – Wdrożenie urządzenia mobilnego i jego zarządzanie

Zapraszamy na bezpłatną eKonferencję on-line: ESET – Wdrożenie urządzenia mobilnego i jego zarządzanie – chroń użytkowników mobilnych!

Prowadzona na żywo eKonferencja przeznaczona jest dla obecnych oraz nowych klientów zainteresowanych poznaniem produktów firmy ESET. 

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie firmy ESET zdobyte na rynku oprogramowania antywirusowego zapewnia: 

 • skuteczne wykrywanie zagrożeń – dzięki technologii ThreatSense, łączącej metody wykrywania zagrożeń na podstawie sygnatur z zaawansowaną analizą heurystyczną, daje ochronę przed znanymi oraz nowymi zagrożeniami. 
 • najwyższą wydajność – dzięki szybkim skanowaniem przy znikomym obciążeniu systemu. Nie musisz rezygnować z wydajności pracy dla bezpieczeństwa. 
 • zastosowanie mechanizmów sztucznej inteligencji – sztuczna inteligencja pozwala oprogramowaniu ESET wybrać właściwą metodę dla danego zagrożenia, dzięki czemu program jest bardzo skuteczny, a jednocześnie nie obciąża komputera. 
 • łatwość obsługi – ochrona komputera już w pierwszej chwili po instalacji. Jeżeli masz niestandardowe wymagania, w prosty sposób dostosujesz konfigurację programu do swoich potrzeb. 

Prelegent: Inżynier systemowy ESET.

Przewidywany czas trwania eKonferencji: 45 minut. 


Podczas bezpłatnej eKonferencji ESET – Wdrożenie urządzenia mobilnego i jego zarządzanie – chroń użytkowników mobilnych, dowiesz się: 

 • Jak działa moduł ESET Remote Administrator MDM?
 • Jak wdrożyć urządzenie mobilne z systemem Android?
 • Jak je podłączyć do konsoli centralnego zarządzania?
 • Jak przygotować politykę dla nowych urządzeń i jak utworzyć zadania Anti-Theft?

To wszystko i wiele więcej zobaczysz podczas naszej e-konferencji.

* Rejestrując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na odbieranie emaili, smsów i połączeń telefonicznych inicjowanych przez E-Direct Cloud Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15 w celach powiązanych z tym wydarzeniem zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U.2016.1489 ze zm.)

Poznaj rozwiązania ESET

Webinaria Techniczne i eKonferencje

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry