• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Konfiguracja produktu zabezpieczającego ESET

Zapraszamy na bezpłatna eKonferencję: Konfiguracja produktu zabezpieczającego ESET  – ochrona przed Cryptolockerem. 

Wydarzenie przeznaczone jest dla obecnych oraz nowych klientów zainteresowanych poznaniem produktów firmy ESET. Rozwiązania ESET to gama najnowszych rozwiązań technologicznych, dzięki którym możesz skutecznie chronić swoją firmę przed złośliwym działaniem zagrożeń z sieci. ESET to bezpieczeństwo potwierdzone licznymi nagrodami. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku oprogramowania antywirusowego zapewnia: 

 • skuteczne wykrywanie zagrożeń – dzięki technologii ThreatSense, łączącej metody wykrywania zagrożeń na podstawie sygnatur z zaawansowaną analizą heurystyczną, daje ochronę przed znanymi oraz nowymi zagrożeniami. 
 • najwyższą wydajność – dzięki szybkim skanowaniem przy znikomym obciążeniu systemu. Nie musisz rezygnować z wydajności pracy dla bezpieczeństwa. 
 • zastosowanie mechanizmów sztucznej inteligencji – sztuczna inteligencja pozwala oprogramowaniu ESET wybrać właściwą metodę dla danego zagrożenia, dzięki czemu program jest bardzo skuteczny, a jednocześnie nie obciąża komputera. 
 • łatwość obsługi – ochrona komputera już w pierwszej chwili po instalacji. Jeżeli masz niestandardowe wymagania, w prosty sposób dostosujesz konfigurację programu do swoich potrzeb. 

Nie zwlekaj, zarejestruj się na bezpłatną eKonferencję i dowiedz się jak chronić się przed atakami. 

Prelegent: inżynier systemowy ESET.

Przewidywany czas trwania eKonferencji: 45 minut.

Podczas bezpłatnej eKonferencji Konfiguracja produktu zabezpieczającego ESET  – ochrona przed Cryptolockerem,  dowiesz się:

 • Jak przygotować polityki dla Twojego środowiska ESET, aby zapobiec infekcji szyfrującej?
 • Jak działa moduł HIPS i jakie reguły należy utworzyć, aby podnieść bezpieczeństwo sieci?
 • Jak sprawdzić, które Twoje pliki są podatne na infekcje?

Powyższe zagadnienia i wiele więcej zobaczysz podczas naszej e-konferencji. 

* Rejestrując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na odbieranie emaili, smsów i połączeń telefonicznych inicjowanych przez E-Direct Cloud Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15 w celach powiązanych z tym wydarzeniem zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U.2016.1489 ze zm.)

Poznaj rozwiązania ESET

eKonferencje i Webinaria Techniczne

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry