• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Nowe rozwiązania ESET dla biznesu – migracja do wersji 6

Bezpłatna eKonferencja Nowe Rozwiązania ESET dla biznesu – migracja do wersji 6 

Korzystasz z licencji biznesowych ESET w wersji 3 lub 4? Chcesz nadal korzystać ze wsparcia producenta? Poznaj zalety migracji do najnowszej – 6 wersji, dzięki której MOŻESZ WIĘCEJ! Najnowsze wersje programów ESET dla firm (wersje 6.x i późniejsze) podnoszą skuteczność ochrony przed zagrożeniami szyfrującymi ransomware. 

Dlaczego warto zaktualizować rozwiązania ESET do najnowszej wersji? 

 • Zyskasz lepszą ochronę przed zagrożeniami ransomware – najnowsze wersje rozwiązań ESET wyposażono w technologie podnoszące skuteczność walki z tymi zagrożeniami.
 • W pełni zabezpieczysz swoje środowisko wirtualne – możliwość ochrony agentowej i bezagentowej.
 • Skorzystasz z nowej webowej konsoli zarządzającej – uruchomisz ją na dowolnym urządzenia i systemie operacyjnym z dostępem do przeglądarki internetowej. Konsola powstała we współpracy z administratorami z całego świata, w tym z Polski.
 • Unikniesz sytuacji, w której po kwietniu 2018 utracisz aktualizacje wybranych funkcjonalności rozwiązań ESET w wersjach 3.x, 4.x oraz wczesnych buildach wersji 5.x.

Prelegent: Product manager ESET oraz inżynier systemowy ESET.

Przewidywany czas trwania eKonferencji: 45 minut. 

Podczas bezpłatnej eKonferencji Nowe rozwiązania ESET dla biznesu – migracja do wersji 6:

 • Dowiesz się dlaczego warto zmigrować do najnowszych wersji?
 • Poznasz nowe funkcjonalności nie dostępne w wersjach 3 i 4.
 • Zobaczysz jak łatwa jest migracja podczas pokazu praktycznego.
 • Uzyskasz odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie dotyczące naszych produktów.

To wszystko i wiele więcej zobaczysz podczas naszej bezpłatnej eKonferencji ESET dla biznesu – migracja do wersji 6. Nie zwlekaj zarejestruj się już dziś! Liczba miejsc ograniczona!

* Rejestrując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na odbieranie emaili, smsów i połączeń telefonicznych inicjowanych przez E-Direct Cloud Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15 w celach powiązanych z tym wydarzeniem zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U.2016.1489 ze zm.)

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry