• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Ochrona serwerów ESET Mail Security

Zapraszamy na bezpłatną eKonferencję: Ochrona serwerów ESET Mail Security, ESET File Security

eKonferencja została przygotowana z myślą o obecnych i przyszłych klientach, którzy chcieliby bliżej poznać rozwiązania firmy ESET.

ESET to rozwiązania, które zapewniają ochronę stacjom roboczym, serwerom plikowym, serwerom pocztowym,  bramom internetowym, urządzeniom mobilnym. Produkty firmy EST były wielokrotnie nagradzane. Doceniło je ponad 100 milionów użytkowników w 180 krajach. W Polsce programy ESET chronią ponad 3,5 miliona użytkowników. Rozwiązania ESET zapewniają: 

 • skuteczne wykrywanie zagrożeń – dzięki technologii ThreatSense, łączącej metody wykrywania zagrożeń na podstawie sygnatur z zaawansowaną analizą heurystyczną, daje ochronę przed znanymi oraz nowymi zagrożeniami. 
 • najwyższą wydajność – dzięki szybkim skanowaniem przy znikomym obciążeniu systemu. Nie musisz rezygnować z wydajności pracy dla bezpieczeństwa. 
 • zastosowanie mechanizmów sztucznej inteligencji – sztuczna inteligencja pozwala oprogramowaniu ESET wybrać właściwą metodę dla danego zagrożenia, dzięki czemu program jest bardzo skuteczny, a jednocześnie nie obciąża komputera. 
 • łatwość obsługi – ochrona komputera już w pierwszej chwili po instalacji. Jeżeli masz niestandardowe wymagania, w prosty sposób dostosujesz konfigurację programu do swoich potrzeb. 

Prelegent: Inżynier systemowy ESET.

Przewidywany czas trwania eKonferencji:  45 minut.

Podczas bezpłatnej eKonferencji ESET – Ochrona serwerów ESET Mail Security, ESET File Security:  

 • Poznasz elementy ochrony ESET przeznaczone do zabezpieczenia środowisk serwerowych.
 • Dowiesz się jakie zalety posiadają produkty w stosunku do rozwiązań desktopowych. 
 • Jak zabezpieczyć firmową pocztę przed zagrożeniami rozprzestrzeniających się za pomocą poczty email.

* Rejestrując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na odbieranie emaili, smsów i połączeń telefonicznych inicjowanych przez E-Direct Cloud Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15 w celach powiązanych z tym wydarzeniem zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U.2016.1489 ze zm.)

Poznaj rozwiązania ESET

eKonferencje i Webinaria Techniczne 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry