• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Ransomware – czas apokalipsy

Zapraszamy na bezpłatną eKonferencję Ransomware – czas apokalipsy

Pomimo, że o ransomware słyszał prawie każdy wiele firm staje się nadal jego ofiarą. Analitycy z firmy IBM zauważyli, że liczba zainfekowanych maili wzrosła o 6000% w porównaniu do 2015 roku. W celu odzyskania danych 70% firm, które padło ofiarą zagrożeń szyfrujących zapłaciło hakerom pieniądze.  50% z tych przedsiębiorstw zapłaciło ponad 10.000 dolarów by odzyskać dane (wg. badań firmy IBM).

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak chronić dane firmowe przed ransomware? Co zrobić w przypadku utraty danych firmowych? Przyjdź na bezpłatną eKonferencję Ransomware – czas apokalipsy i dowiedz się jak uniknąć infekcji zagrożeniami szyfrującymi. 


Prelegent: Product manager ESET oraz inżynier systemowy ESET.

Przewidywany czas trwania eKonferencji: 30 minut. 


Podczas eKonferencji Ransomware – czas apokalipsy dowiesz się:

 • Jakie są najczęstsze metody infekcji ransomware oraz jak się przed nimi zabezpieczyć?
 • Po co i czy w ogóle warto zabezpieczać się przed atakami szyfrującymi?
 • Jak ATD wspomaga techniki wykrycia ransomware?
 • Jakie są dobre praktyki zabezpieczenia sieci?
 • Analiza infekcji na przykładzie cryptolockera?
 • Jak odzyskać zaszyfrowane dane?

Funkcjonalności zostaną zaprezentowane na przykładzie rozwiązań:

* Rejestrując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na odbieranie emaili, smsów i połączeń telefonicznych inicjowanych przez E-Direct Cloud Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15 w celach powiązanych z tym wydarzeniem zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U.2016.1489 ze zm.)

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry