• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Cisco wskazówki dotyczące wyboru zapory nowej generacji

Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo potrzebuje zaawansowanej ochrony przed zagrożeniami, zapoznaj się z poniższym tekstem!

Skuteczne zabezpieczenia

Wybierz podejście koncentrujące się na zagrożeniach

Wyrafinowane ataki wykorzystają każdą lukę w sferze bezpieczeństwa bez względu na jej wielkość. Wybierz podejście do kwestii bezpieczeństwa koncentrujące się na zagrożeniach w celu ochrony Twojego przedsiębiorstwa przed zagrożeniami i atakami. Wykorzystaj zaporę nowej generacji (NGFW), która zawiera następujące kluczowe funkcje:

 • Zaawansowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem (AMP) z informacjami o bezpieczeństwie chmury w celu wykrywania i kontroli ognisk zaawansowanego złośliwego oprogramowania, APT i ukierunkowanych ataków.
 • Możliwości systemu zapobiegania włamaniom nowej generacji (NGIPS) służące do wydajnego wykrywania zagrożeń i posiadające świadomość kontekstową.
 • Szczegółowy wgląd w działanie i kontrole aplikacji (AVC) do obsługi funkcji kontrolnych aplikacji w zależności od podatności aplikacji na dane ryzyko.
 • Filtrowanie adresów URL oparte na reputacji oraz dokładnej analizy adresów URL i przypisywania wartości reputacji każdej stronie internetowej.
 • Ściśle zintegrowana, zawsze włączona sieć VPN na poziomie aplikacji z dostępem między lokalizacjami i dostępem zdalnym, w tym wsparcie w dowolnym momencie dla urządzeń mobilnych.

Wybór NGFW z tymi funkcjami pomoże zapewnić bezpieczeństwo i zgodność Twojej sieci, dzięki czemu ataki można powstrzymać szybciej i dokładniej.

Niskie całkowite koszty eksploatacji

Minimalizacja kosztów nabycia, zarządzania i działań naprawczych.

Wybierz technologię NGFW umożliwiającą zmniejszenie całkowitego kosztu eksploatacji dzięki następującym funkcjom:

 • Zaawansowane zabezpieczenie przed zagrożeniami, które ściśle integruje wiele wiodących technologii ochrony, takich jak AVC,AMP, NGIPS i VPN.
 • Wbudowana możliwość zmniejszenia liczby fałszywych alarmów za pomocą zautomatyzowanego dostrajania, analizy i korelacji zagrożeń.
 • Wsparcie AMP, które może oznakować wcześniej nieznane złośliwe oprogramowanie za pomocą funkcji bezpieczeństwa retrospektywnego.

Dzięki tym funkcjom rozwiązanie NGFW może radykalnie skrócić czas podjęcia działań naprawczych, często z poziomu tygodni na poziom dni lub godzin. Pozwala to odciążyć cenne zasoby personelu IT, umożliwiając skoncentrowanie się na rzeczywistych zagrożeniach zamiast na fałszywych alarmach.

Łatwość zarządzania i raportowania

Uzyskaj uproszczony dostęp do informacji dotyczących bezpieczeństwa.

Oprócz zastosowania najskuteczniejszych na świecie funkcji skoncentrowanych na zagrożeniach, Twoje przedsiębiorstwo potrzebuje uproszczonego zarządzania dostępem i wbudowanego raportowania. Wybierz technologie NGFW, która nie wymaga integracji różnorodnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i zapewnia:

 • Elastyczność w celu dopasowania do Twojego środowiska opcji dotyczących uproszczonego indywidualnego lub centralnego zarządzania.
 • Możliwość uwzględniania funkcji korelacji zagrożeń, które mogą wyszukiwać zagrożenia dla sieci.
 • Efektywne możliwości określania priorytetów monitoringu i podejmowania działań naprawczych związanych z atakiem.
 • Wsparcie działań dotyczących zapewnienia zgodności i oceny w celu uzyskania zgodności z zasadami wewnętrznymi i przepisami branżowymi.

Dzięki tym funkcjom rozwiązanie NGFW może łatwo obsługiwać wdrożenia w jednej lub w rozproszonych lokalizacjach. Uproszczone zostało zarządzanie zasadami bezpieczeństwa dla użytkowników, urządzeń, aplikacji itp. Można zapewnić zgodność z przepisami zewnętrznymi.

Wybierz podejście do bezpieczeństwa koncentrujące się na zagrożeniach. Nie zadowalaj się kosztownymi oraz mniej skutecznymi rozwiązaniami punktowymi. Zapewnij bezpieczeństwo Twojemu przedsiębiorstwu przed wystąpieniem ataku, w jego trakcie oraz po jego zakończeniu — już dzisiaj, a także w przyszłości. 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry