• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

SAP Business One Cloud – Rozwiązanie w chmurze

Poznaj SAP Business One Cloud – Rozwiązanie w chmurze

SAP Business One Cloud – Rozwiązanie w chmurze

SAP Business One Cloud to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie dysponują żadnymi wolnymi zasobami do serwisowania i utrzymania systemu, a poszukują profesjonalnego systemu klasy ERP nie wymagającego dużych inwestycji w infrastrukturę IT. 

SAP Business One Cloud oferuje taki sam zakres funkcjonalności jak w przypadku tradycyjnego wariantu. Wszystkie obszary przedsiębiorstwa są ze sobą zintegrowane, a Państwo mają pełny przegląd wszystkich procesów i danych. Różnica polega na tym, że pracuje ono nie na Państwa serwerze, ale w bezpiecznym centrum komputerowym partnera wdrożeniowego. Nie trzeba drogiego sprzętu komputerowego ani specjalisty ds. IT w zespole. O wszystko dba partner wdrożeniowy – zarządza systemem, utrzymuje go w pełnej sprawności, dba o bezpieczeństwo, a także aktualizuje. Jeśli zmienia się liczba pracowników, wówczas dostosowują Państwo po prostu liczbę licencji. Oczywiście partner SAP udostępnia w chmurze także rozwiązania typu Add On odpowiednie dla Państwa branży oraz przedsiębiorstwa. 

Korzyści SAP Business One Cloud:

 • Mniejsze wydatki na sprzęt IT i jego utrzymanie.
 • Elastyczne skalowanie rozwiązania.
 • Bezpieczeństwo systemu i danych.
 • Funkcjonalne rozwiązanie do zarządzania firmą. 

 

Dowiedz się więcej o SAP Business One

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry