• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

Certyfikat Drakom

Z przyjemnością informujemy, że E-Direct Cloud Solutions uzyskał certyfikat DRAKOM, a tym samym status „Autoryzowanego Partnera i Certyfikowanego Instalatora Systemu DRAKOM”.

BKT Elektronik jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań na rzecz branży teleinformatycznej.

Oferuje systemy okablowania przeznaczone do budowy infrastruktury teletechnicznej oraz rozwiązania wykorzystywane przy realizacji projektów związanych z Data Center.

Lider polskiego rynku w obszarze okablowania strukturalnego – sieci szerokopasmowych.

Ich Systemy pracują w w wielu infrastrukturach użyteczności publicznej w Polsce. Uczestniczą w inwestycjach związanych z budową i modernizacją najważniejszych portów lotniczych, dworców oraz węzłów kolejowych.

Dysponują własnym biurem projektowym, zapewniając klientom doradztwo techniczne oraz kompleksowe projekty instalacji elektrycznych ogólnych, nisko-prądowych i telekomunikacyjnych.

BKT Elektronik specjalizuje się również w konstruowaniu, wytwarzaniu i wyposażaniu szaf sterowniczych.
Montażu zespołów elektro i opto-technicznych oraz konfekcji kabli i wiązek kablowych w technologii miedziano-światłowodowej.

Głównym atutem oferty produkcyjnej jest możliwość skonstruowania dowolnej obudowy lub szafy przemysłowej wraz z jej wyprodukowaniem, wyposażeniem w sterowanie, automatykę oraz własne okablowanie, przetestowanie i dostarczenie kompletnego wyrobu do klienta.

Certyfikat Drakom

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry