• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

Certyfikat ICSA Labs dla Barracuda NextGen Firewall

Certyfikat ICSA Labs dla Barracuda NextGen Firewall

Barracuda NextGen Firewall z certyfikacją ICSA Labs

Certyfikat ICSA Labs dla Barracuda NextGen FirewallI. CSA Labs to niezależna organizacja testująca niezawodność i wydajność produktów z zakresu bezpieczeństwa IT. Jeden z ostatnich testów ICSA Labs dotyczył rozwiązań Advanced Threat Defence. Certyfikację otrzymała platforma Barracuda NextGen Firewall z modułem Advanced Threat Protection, uzyskując w teście znakomite wyniki. 

Rozwiązanie firmy Barracuda Networks, przeprowadzające rozbudowaną analizę zagrożeń i zapewniające ochronę przed nowoczesnymi zagrożeniami, zostało pozytywnie ocenione przez ICSA Labs. Podczas trwającego 28 dni testu Barracuda NextGen Firewall został poddany 1074 próbom ataku. Podczas testu wykorzystano nowe i mało znane złośliwe zagrożenia – niedawno zebrane i niewykrywane przez tradycyjne zabezpieczenia.

Rozwiązanie Barracuda NextGen Firewall wykryło 547 zagrożeń uzyskując rewelacyjną skuteczność na poziomie 99,6%. Tylko w jednym przypadku ruch został niewłaściwie zablokowany, co daje wynik false postitve na poziomie 0,2%.

By otrzymać certyfikację ICSA Labs, niezbędne jest by dane rozwiązanie osiągnęło w testach wykrywalność zagrożeń wynoszącą 75%. Rozwiązaniu Barracuda Advanced Threat Protection to się udało i dodatkowo zostało ono docenione za bardzo wysoką skuteczność blokowania zagrożeń. 

Barracuda NextGen Firewall serii F to podstawowe narzędzie do optymalizacji wydajności, bezpieczeństwa i dostępności korporacyjnych sieci WAN, często rozproszonych w wielu lokalizacjach. Barracuda NG Firewall to nowoczesna zapora nowej generacji stworzona z myślą o szybkim wdrożeniu i łatwym zarządzaniu rozproszonymi środowiskami z wieloma lokalizacjami. Działając jako uniwersalny firewall rozwiązanie chroni firmę przed przestojami w ruchu i degradacją jakości połączeń. Oferuje także rozbudowane możliwości kontroli użytkowników i używanych przez nich aplikacji, dzięki którym administrator może wybrać optymalną sieciową ścieżkę kluczowego ruchu, nadać mu pierwszeństwo i zapewnić dostępność łącza.

Barracuda NextGen Firewall X to kompletne i proste w obsłudze zabezpieczenie sieci firmowej, zapewnia kontrolę aplikacji i dostępu użytkowników w prostym i przystępnym cenowo rozwiązaniu. Barracuda Firewall X skuteczniej niż tradycyjne zapory sprzętowe i rozwiązania klasy UTM integruje zaporę nowej generacji ze skalowalną ochroną treści (przechowywanej w chmurze). Rozwiązanie zostało zoptymalizowane pod kątem takich zadań jak przesyłanie pakietów, routing, kontrola aplikacji, IPS, usługi DNS/DHCP czy łącza VPN, chmura zaś odciąża procesor zapory ze skanowania antywirusowego, filtrowania zawartości i raportowania. 

Bezpłatne eKonferencje i webinaria techniczne Barracuda

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry