• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

Cisco HyperFlex – „Centrum danych” w pudełku

 „Centrum danych” w pudełku od Cisco? Tak to możliwe.

Cisco HyperFlexCisco HyperFlex – hiperkonwergentne rozwiązanie, które łączy zasoby obliczeniowe, storage’owe i sieciowe w jednej prostej platformie sprzętowej.
Jest to jedyne rozwiązanie na rynku, które dostarcza i automatyzuje sieć, a jednocześnie pozwala na niezależne skalowanie zasobów storage’owych i obliczeniowych. HyperFlex umożliwia skupienie się na procesach i aplikacjach, bez poświęcania czasu i wysiłku na integrację gotowej infrastruktury.

Cisco HyperFlex to ogromny postęp w porównaniu do pierwszej generacji rozwiązań hiperkonwergentnych, które miały mocno ograniczone możliwości pod względem wydajności, elastyczności oraz łatwości zarządzania, wymaganych przez współczesne środowiska IT wykorzystujace mikrousługi, kontenery, nowe aplikacje i systemy chmurowe. Jest to rozwiązanie umożliwiające budowę kompletnej infrastruktury sterowanej programowo, od przetwarzania danych przez serwery UCS, sieć wykorzystującą technologie ACI i SDN, aż do HyperFlex pozwalającego na sterowanie pamięciami masowymi.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Cisco HyperFlex?

Zapraszamy na webinarium na żądanie.

 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry