• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Citrix Presentation Server i Citrix Access Gateway w Baltic Container Lines

E-Direct wdraża rozwiązania Citrix Presentation Server i Citrix Access Gateway w firmie Baltic Container Lines

Zadanie: 

Centralizacja danych i zapewnienie dobrej łączności z odległymi biurami.

Baltic Container Lines chce zapewnić usługi w regionie Morza Bałtyckiego, dlatego struktura firmy oparta jest na działalności głównej siedziby oraz czterech agencji. Dzieląc pracę pomiędzy pięć biur, Baltic Container Lines borykał się z problemem fragmentarycznej bazy danych, czego rezultatem była duża ilość pomyłek, nieefektywna organizacja pracy oraz niski stopień poinformowania o transakcjach, przeprowadzanych przez firmę. Była to duża przeszkoda na drodze do efektywnej i szybszej pracy. W tym samym czasie, zarząd firmy zdawał sobie sprawę z faktu, że jeśli BCL ma konkurować z innymi operatorami na rynku przewozów morskich południowego Bałtyku – musi poprawić wydajność współpracy między agencjami a centralą, poprzez zapewnienie im możliwości bezpiecznego dostępu na odległość do zasobów firmy. Próbując rozwiązać ten problem, BCL wdrożyła system ERP w głównej siedzibie oraz agencjach. Perspektywa scentralizowanej aplikacji ERP była niezwykle zachęcająca dla firmy z wielu powodów, takich jak umożliwienie efektywnej i ciągłej obsługi klientów, możliwość rezerwacji oraz wymiana danych pomiędzy terminalami kontenerowymi. Firma Baltic Container Lines była przekonana, że wydajność pracy zostanie poprawiona tylko wtedy, jeśli scentralizowana baza danych będzie połączona z infrastrukturą, zapewniającą odległym biurom dostęp do najważniejszych danych. Firma zdecydowała się na wdrożenie rozwiązania, pozwalającego na bezpieczne dostarczanie zwirtualizowanych aplikacji.

Wdrożone rozwiązanie: Citrix Presentation Server oraz Citrix Access Gateway

Najważniejsze  korzyści z wdrożenia Citrix Presentation Server oraz Citrix Access Gateway:

 • Możliwość zdalnego dostępu na odległość do danych firmy
 • Udoskonalenie poziomu usług
 • Wysoka wydajność pracowników
 • Wysokie bezpieczeństwo
 • Niższe TCO

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry