• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

E-Direct Cloud Solutions // technologia IT w harmonii z biznesem

Wierzymy, że technologia to narzędzie, które pozwala osiągać nowe cele. Jesteśmy dumni, że oferowane przez nas rozwiązania pomagają rozwijać działalność firm i organizacji. Naszą ambicją jest sukces Waszej firmy.

Od 2000 roku dostarczamy najwyższej jakości technologie IT. Współpracujemy z liderami na rynku teleinformatycznym. Oferujemy profesjonalne i funkcjonalne rozwiązania w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów – organizacji, czy firm. Każdym projektem zajmujemy się kompleksowo – począwszy od analizy problemów i oczekiwań, poprzez dobór najkorzystniejszych i w pełni satysfakcjonujących rozwiązań, aż po wdrożenie i opiekę serwisową. Wykwalifikowany i doświadczony zespół to gwarancja, że zaimplementowane systemy w najwyższym stopniu spełnią Wasze oczekiwania. Możecie być pewni, że E-Direct Cloud Solutions oferuje sprzęt, oprogramowanie, rozwiązania oraz usługi teleinformatyczne na najwyższym poziomie.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry