• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

E-mail – główne źródło zagrożeń dla firmy

Czy wiesz, że e-mail to główne źródło zagrożeń dla firmy?

Czy Twoja firma na pewno jest bezpieczna?

Webinarium E-mail główne źródło zagrożeń dla firmy

W dzisiejszym świecie pracownicy oczekują dostępu do sieci z dowolnego miejsca i urządzenia oraz w dowolnym czasie. Aktualny krajobraz zagrożeń jest coraz bardziej dynamiczny, eksperci wskazują, że e-mail to główne źródło zagrożeń dla firmy. Tradycyjne podejście do bezpieczeństwa już nie działa. Specjaliści od bezpieczeństwa poszukują najlepszych rozwiązań.

Obejrzyj webinarium na żądanie i sprawdź jak rozwiązania Cisco w zakresie zabezpieczenia ruchu e-mailowego pomogą Ci chronić Twoją organizację przed atakami phishingowymi, dużą ilością spamu oraz szkodliwym oprogramowaniem propagowanym przez pocztę elektroniczną.

Z webinarium „E-mail to główne źródło zagrożeń. Czy Twoja firma jest bezpieczna?” dowiesz się:

 • Jak chronić pocztę elektroniczną przed spamem, złośliwym oprogramowaniem oraz innymi zagrożeniami
 • Dlaczego rozwiązania Cisco przewodzą w rankingach wykrywania ataków typu zero-hour
 • Jakie rozwiązanie posiada najwyższą efektywność detekcji spamu (ponad 99%) przy minimalnej ilości błędnych klasyfikacji wiadomości (poniżej jednej próbki na milion)

Zapraszamy na webinarium na żądanie

 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry