• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Test rozwiązania 8MAN

Raport z testu rozwiązania 8MAN przeprowadzonego przez specjalistów „IT Professional”

Test rozwiązania 8MAN

Eksperci miesięcznika „IT Professional” przeprowadzili kompleksowy test rozwiązania 8MAN – systemu pozwalającego na scentralizowane i zintegrowane zarządzanie uprawnieniami do zasobów informatycznych przedsiębiorstwa. Oprogramowanie 8MAN pozwala na kontrolę uprawnień użytkowników w środowiskach Microsoft Windows oraz VMware vSphere i udostępnia uproszczony, centralny interfejs zarządzania prawami dostępu do serwerów plików, Exchange, SharePoint oraz VSphere.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem, w którym specjaliści z „IT Professional” opisali w jaki sposób rozwiązanie 8MAM oferowane przez Protected Networks wspomaga pracę administratorów, jak łatwo można zarządzać uprawnieniami użytkowników i grup, jak generować raporty bezpieczeństwa.

 

 

Flexera AdminStudio

Flexera AdminStudio – kompleksowe rozwiązanie dla administratorów systemów.

Flexera AdminStudio daje możliwość szybkiego przejścia od dotychczas stosowanych rozwiązań do instalatorów w technologii Windows Installer’a oraz pozwala zmniejszyć jednostkowe koszty przypadające na poszczególne komputery w firmie. AdminStudio w znaczącym stopniu przyczynia się do redukcji awaryjności aplikacji i czasu przestoju komputerów. Dzięki temu rozwiązaniu programiści i administratorzy systemów sprawnie  zarządzają cyklem życia każdej używanej aplikacji. Produkt ten pozwala na wprowadzenie standardów podczas zarządzania oprogramowaniem korporacyjnym, ustanawia i narzuca reguły związane z używaniem poszczególnych rozwiązań informatycznych.

Flexera AdminStudio

Flexera AdminStudio skraca czas tworzenia instalatorów:

 • Software Packaging – konwersja dowolnych instalatorów do technologii „czystych” paczek Windows Installer’a
 • Customization – dostosowanie rozwiązań w taki sposób, aby idealnie pasowały do każdej grupy w przedsiębiorstwie
 • Conflict Resolution – wykrycie i eliminacja konfliktów związanych z łączeniem rozwiązań jeszcze przed ich instalacją i produkcja łatek
 • Testing – testy tworzonych rozwiązań w celu sprawdzenie ich poprawności z obowiązującymi w firmie regułami
 • Distribution – automatyczne generowanie paczek do dystrybucji z możliwością wyboru dowolnej formy dostarczenia do odbiorcy

 

Rozwiązanie 8MAN

Rozwiązanie 8MAN – uproszczone zarządzanie dostępem do zasobów firmowych

Rozwiązanie 8MAN to narzędzie zarządzające uprawnieniami użytkowników w organizacjach korzystających z Active Directory, serwerów plików, MS SharePoint, MS Exchange. Dzięki unikalnemu podejściu 8MAN do prezentacji informacji, struktura AD, NTSF, czy SharePoint’a wyświetlana jest w przejrzysty sposób od ogółu do poziomu pojedynczego użytkownika. Dotychczas, zadanie to w 100% było w rękach specjalistach działów IT. Odpowiedzi na pytania: „Kto ma dostęp do danego katalogu?”, czy:  „Jakie zasoby dostępne są dla danej osoby?” były bardzo trudne.

Korzystając z rozwiązania  8MAN można w łatwy i szybki sposób przygotować zestawienie informacji o tym, kto i w jaki sposób ma dostęp do serwera plików, czy SharePoint’a. Cały proces jest zautomatyzowany i zestawienie takich informacji nie wymaga długiego i żmudnego przeszukiwania kilku usług. Dodatkowo istnieje możliwość przekazania części zarządzania w ręce kierowników i menadżerów, którzy w zrozumiałej dla przeciętnego użytkownika komputera formie mogą komunikować się z działem IT i przeglądać kto ma dostęp do zasobów ich działu, czy zespołu.

Funkcjonalności rozwiązania 8MAN zapewniają skuteczne wypełnianie zalecenia Rekomendacji D wydanej przez Krajowy Nadzór Finansowy. Rekomendacja D odnosi się do zarządzania obszarami technologii informacyjnej i bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego w bankach.

Normy bezpieczeństwa z 8MAN

 

 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry