• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

Konferencja Cisco

Nowoczesna i efektywna komunikacja z partnerami biznesowymi.

„Nowoczesna i efektywna komunikacja z klientami i partnerami biznesowymi” to temat konferencji która odbyła się dnia 12 kwietnia 2017 r. gdzie mieliśmy przyjemność gościć naszych Klientów.  

Spotkanie poświęcone nowoczesnej komunikacji zorganizowane zostało przez E-Direct Cloud Solutions przy współpracy z firmami Cisco oraz TechData. Spotkanie odbyło się w nowoczesnych salach konferencyjnych Cisco Systems Poland przy ulicy Domaniewskiej w Warszawie, co pozwoliło Klientom na poznanie oraz sprawdzenie jak działa oferowana przez Cisco nowoczesna i efektyna komunikaja przy wykorzystaniu systemów telekonferencji. 

Podczas spotkania uczestnicy  zapoznali się z nowoczesnymi rozwiązaniami umożliwiającymi efektywną komunikację z klientami i partnerami biznesowymi. W pierwszej części została zaprezentowana platforma komunikacyjna Cisco Spark. W drugiej części użytkownicy mieli możliwość zobaczenia na żywo rozwiązań video oferowanych przez firmę Cisco. 

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze sprzyjającej wymianie poglądów i doświadczeń. Po spotkaniu mieliśmy przyjemność gościć naszych Klientów na lunchu. 

Konferencja Cisco

Konferencja Cisco

Konferencja Cisco

Konferencja Cisco

 

 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry