• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Nagroda dla ESET Endpoint Security

Nagroda dla ESET Endpoint Security

Rozwiązanie ESET Endpoint Security wyróżnione prestiżową nagrodą Gartnera!

Producent znanych w Polsce i na świecie rozwiązań do zabezpieczeń dla firm i użytkowników indywidualnych – firma ESET, została nagrodzona brązowym wyróżnieniem w najnowszym zestawieniu Gartner Peer Insights Customers Choice 2017. W rankingu tym zostały wyróżnione programy typu Endpoint – czyli takie, które zabezpieczają urządzenia końcowe w sieciach firmowych. Nagroda dla ESET Endpoint Security to kolejne wyróżnienie dla rozwiązań ESET. 

Gartner Peer Insights Customers Choice 2017 to ranking dostawców. Ranking ten jest opracowywany w oparciu o opinie i oceny pracowników działów informatycznych oraz właścicieli firm, którzy kupili, wdrożyli i wykorzystywali w swoich sieciach firmowych rozwiązania zabezpieczające typu Endpoint. W swoim rankingu Gartner wyróżnił czterech producentów rozwiązań ochronnych, uwzględniając dwa kryteria. Pierwsze to liczba opinii użytkowników poszczególnych rozwiązań, drugie to ocena ogólna tych rozwiązań przyznana przez użytkowników.

Rozwiązanie ESET Endpoint Security zostało ocenione przez 116 użytkowników. Przyznano mu średnią ocenę na poziomie 4,7 (przy maksymalnej możliwej do uzyskania ocenie 5). Rozwiązanie to zostało docenione przez użytkowników m.in. za atrakcyjną cenę, łatwość wdrożenia w sieci firmowej, intuicyjne zarządzanie klientami oraz wysokiej jakości wsparcie techniczne. Tym samym firma ESET znalazła się w gronie czterech firm, które w ocenie samych użytkowników oferują najlepsze rozwiązania do ochrony urządzeń końcowych w sieciach firmowych. 

Nagrodzony ESET Endpoint Security zapewnia kompleksową ochronę dzięki wielowarstwowym zabezpieczeniom, w tym technologii wykrywania zagrożeń ESET NOD32, pełnej ochronie dostępu do danych, w pełni konfigurowalnym opcjom skanowania i aktualizacji. System klienta działa z pełną wydajnością dzięki niskim wymaganiom systemowym,wsparciu dla środowisk wirtualnych i skanowaniu plików opartemu na chmurze ESET LiveGrid. Wszystkim można zarządzać zdalnie, dzięki nowej webowej konsoli zarządzającej ESET Remote Administrator.

ESET Endpoint Security zapewnia:

 • Kompleksową ochronę.
 • Wsparcie dla środowisk wirtualnych. Ochronę przed hakerami i botnetami.
 • Wbudowaną ochronę dostępu do danych. Kontrolę dostępu do stron www oraz dwukierunkowy firewall.
 • Zdalne zarządzanie dostępne z poziomu webowej konsoli administracyjnej ESET Remote Administrator.
 • Wolne zasoby sprzętowe przy równoczesnym zapewnianiu pełnej ochrony danej stacji roboczej – program jest wyjątkowo lekki – ma niskie wymagania systemowe.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry