• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

Barracuda Networks

Barracuda Networks to światowy lider w dziedzinie zabezpieczania sieci firmowych, który oferuje m.in. zaawansowane systemy firewallowe, rozwiązania do ochrony poczty elektronicznej oraz produkty do backupu danych. Z rozwiązań Barracuda Networks, korzysta ponad 100 mln użytkowników na całym świecie, wśród klientów są takie firmy jak: TVP, Canon, Coca-Cola, Boeing czy Google. Rozwiązania tej firmy chronią 3 z 5 największych banków na świecie.

Od początku istnienia firma postawiła sobie jasną i przejrzystą misję: „Upraszczamy świat IT”. Taki model biznesowy powstał w wyniku dwóch głównych problemów, które twórcy Barracuda Networks zdiagnozowali wchodząc na rynek. Pierwszy z nich dotyczył problemów z zarządzaniem już istniejącymi technologiami. Specjaliści z Barracudy uznali, że na rynku jest wiele całkiem niezłych technologii z zakresu bezpieczeństwa IT, ale zarządzanie bezpieczeństwem jest wciąż trudne i nieintuicyjne. Druga kwestia dotyczyła opłat typu: per IP, czy per tunel VPN, co bardzo podnosiło koszty takich rozwiązań. Dlatego firma postawiła sobie prosty cel: „tworzymy rozwiązania o bardzo wysokim standardzie technologicznym, ale jednocześnie zarządzanie bezpieczeństwem ma być proste, intuicyjne i przystępne cenowo.”

Zapraszamy na BEZPŁATNE Webinaria Techniczne i eKonferencje

Oferta

Bezpieczeństwo sieci

Barracuda Next Gen Firewall serii F Barracuda NextGen Firewall X Barracuda Web Application Firewall Barracuda Web Security Gateway Barracuda Email Security Gateway Barracuda SSL VPN Barracuda Web Security Service Barracuda Email Security Service

Backup danych

Barracuda Backup Barracuda Message Archiver

Optymalizacja sieci

Barracuda Load Balancer ADC Barracuda Link Balancer

Barracuda dla Office 365

Barracuda Essentials for Office 365

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry