• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

Citrix

Firma Citrix  jest wiodącą organizacją, która dzięki swojemu portfolio produktowemu umożliwia stworzenie miejsca pracy zdefiniowanego przez oprogramowanie. Łącząc wirtualizację, zarządzanie mobilnością, networking oraz rozwiązania SaaS, może zapewnić firmom i ludziom nowe możliwości organizacji bardziej efektywnej pracy. Rozwiązania firmy Citrix zapewniają mobilność przedsiębiorstwa za pomocą bezpiecznych, mobilnych obszarów roboczych, które pozwalają na szybkie udostępnianie aplikacji, desktopów, danych i komunikacji z poziomu dowolnego urządzenia, przez dowolną sieć i chmurę. Rozwiązania Citrix do wirtualnego przetwarzania danych pomagają firmom budować prostsze i bardziej ekonomiczne środowiska informatyczne. Ich zastosowanie umożliwia dostarczanie zasobów IT w postaci usługi dla biznesu i jednocześnie pozwala na pracę w najbardziej optymalny sposób. Wirtualizacja wraz z łącznością sieciową i chmurowym przetwarzaniem danych rozdzielają połączone na ‘sztywno’ elementy systemów komputerowych i pozwalają łączyć je na żądanie, w zależności od aktualnych potrzeb.

Oferta

Witualizacja Desktopów

Wirtualizacja Serwerów

Usługi Mobile

Networking

Rozwiązania cloud: Wirtualizacja, desktopów, Wirtualizacja serwerów, Usługi mobilne

Rozwiązania Citrix

 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry