• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

G DATA

G DATA – najlepszy producent oprogramowania antywirusowego oraz lider w zakresie bezpieczeństwa sieciowego.
Ta innowacyjna i szybko rozwijającą się firmą, skupiającą się na rozwiązaniach antywirusowych opracowała pierwszy program antywirusowy ponad 20 lat temu, stając się tym samym najstarszym producentem oprogramowania antywirusowego na świecie. G DATA jest światowym liderem łączącym najlepsze na świecie technologie bezpieczeństwa w swoich produktach antywirusowych, rozwiązania bezpieczeństwa G DATA są dostępne na całym świecie w ponad 90 krajach. Programy G Data Software  od wielu lat zdobywają nagrody w większości testów antywirusowych w całej Europie. Żaden inny europejski producent oprogramowania antywirusowego nie może pochwalić się tak dużą ilością zdobytych wyróżnień i nagród w ciągu ostatnich lat. 

Oferta

Oprogramowanie antywirusowe dla komuptera lub urządzenia przenośnego

Rozwiązania G DATA

Oprogramowanie antywirusowe dla firm

Rozwiązania G DATA Business

 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry