• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

Protected Networks – 8MAN

Rozwiązania Protected Networks – 8MAN

Firma Protected Networks została założna przez dwóch telekomunikacyjnych ekspertów – Stepchan Brack oraz Christian Zander. Po wielu latach intensywnej pracy i zdobyciu doświadczenia w rozwoju i rozpowszechnianiu sieci telefonii komórkowej GSM i UMTS oraz rozległych badaniach i dyskusjach założyciele firmy doszli do wniosków, że na rynku istnieje powszechne zapotrzebowanie na proste, zautomatyzowane rozwiązanie z zakresu access right management. Dostępne na rynku rozwiązania były skomplikowane, mało przejrzyste i wymagały wielu zasobów. Stephan Brack oraz Christian Zander postanowili wykorzystać nadarzającą się okazję w tym segmencie i opracowali lepsze rozwiązania. Po opracowaniu planu rozwoju i pozyskaniu partnerów rozpoczęto tworzenie oprogramowania 8MAN we współpracy z doświadczonym zespołem specjalistów branży informatycznej i telekomunikacyjnej. Zaledwie po kilku miesiącach Protected Networks udało się pozyskać firmę Bosch do wdrożenia rozwiązania 8MAN. Obecnie klienci na całym świecie z powodzeniem korzystają z rozwiązania Protected Networks 8MAN. Od samego początku założyciele firmy zakładali, że kluczowymi czynnikami sukcesu będą rozumienie potrzeb klientów oraz przejrzysta informacja. Razem z klientami 8MAN buduje z sukcesem pomost pomiędzy informatyką, a biznesem.

8MAN

Rozwiązanie 8MAN Normy bezpieczeństwa z 8MAN Test rozwiązania 8MAN

 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry