• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

DESlock+

DESlock Limited to producent zaawansowanego i wielokrotnie nagradzanego oprogramowania szyfrującego DESlock+, które zapewnia firmom oraz użytkownikom domowym pełną ochronę wszelkiego typu danych.

Rozwiązanie DESlock+ oferuje zestaw prostych i intuicyjnych, a jednocześnie niezwykle skutecznych narzędzi do ochrony danych – zarówno lokalnie, jak i podczas ich przesyłania lub przenoszenia. Zaawansowana autorska technologia sprawia, że oprogramowanie spełnia szereg rygorystycznych standardów oraz wytycznych, wymaganych przez organizacje rządowe.

Pod koniec 2013 roku firma DESlock Limited wraz ze swoim flagowym produktem – oprogramowaniem DESlock+, przystąpiła do programu ESET Technology Alliance, którego celem jest nawiązanie współpracy pomiędzy producentami rozwiązań do zabezpieczania infrastruktury IT. Ideą programu ESET Technology Alliance jest dostarczenie kompleksowej i pełnej ochrony każdego elementu sieci firmowej.

Szyfrowanie danych

DESlock+ DESlock+ dostępne wersje

 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry