• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

StorageCraft

StorageCraft Technology Corporation z siedzibą w Draper, Utah w USA to firma działająca od 2004 roku. Firma zajmuje się rozwiązaniami do backupu, szczególny nacisk kładąc na skrócenie do minimum czasu potrzebnego na przywracanie systemów informatycznych po awarii. Europejska centrala firmy zlokalizowana jest w irlandzkim Cork, a wielokrotnie nagradzane produkty firmy StorageCraft są w Europie dostępne od 2007 roku.

StorageCraft w ESET Technology Alliance

Rozwiązania StorageCraft udostępniane są w ramach programu ESET Technology Alliance – inicjatywy firmy ESET, której celem jest oferowanie klientom kompletnej ochrony infrastruktury IT za pomocą rozwiązań ESET i komplementarnych do nich produktów zabezpieczających. Uczestnicy programu ESET Technology Alliance zostali wybrani spośród starannie wyselekcjonowanego grona producentów rozwiązań dedykowanych do ochrony infrastruktury teleinformatycznej, określanych mianem najlepszych w swojej klasie. Każdy produkt dostępny w ramach ESET Technology Alliance przeszedł rygorystyczne testy weryfikujące skuteczność wykorzystywanej technologii, realną użyteczność oraz łatwość ich użytkowania.

Backup i odzyskiwanie danych

ShadowProtect SPX ShadowProtect SPX – ShadowControl Virtual ShadowProtect SPX ShadowProtect SPX Linux ShadowProtect SPX Server ShadowProtect SPX Desktop ShadowProtect Granular Recovery for Exchange StorageCraft Backup & Recovery

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry