• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

Webroot

Firma Webroot powstała w 1997 w Broomfield, Colorado.  Webroot Ltd. posiada swoje placówki na każdym kontynencie i zatrudnia około 400 pracowników na całym świecie.

Od kilkunastu lat Webroot dostarcza najwyższej klasy rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa IT. Ponad 10 milionów użytkowników na całym świecie korzysta z ochrony Webroot SecureAnywhere. Misją firmy jest dostarczenie użytkownikowi kompletnego pakietu bezpieczeństwa przy minimalnym zużyciu zasobów systemowych. Od dwóch lat Webroot Ltd. jest czołowym dostawcą usługi bezpieczeństwa opartej na chmurze obliczeniowej.

Kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu najwyższej klasy technologii oraz nieustannie rozwijana infrastruktura chmury obliczeniowej stawia firmę Webroot na czele ogólnoświatowych dostawców bezpieczeństwa trzeciej generacji.

Oferta

Rozwiązanie cloud: Webroot Endpoint Security

Webroot SecureAnywhere Endpoint Protection

Rozwiązanie cloud: Webroot Secure Web Gateway

Rozwiązanie cloud: Webroot Mobile Security

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry