• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Promocja Barracuda

Promocja Barracuda

 

TABLET ZA ZŁOTÓWKĘ!

Kupjąc nowe rozwiązanie Barracuda wraz z serwisem,wersję wirtualną lub usługę w chmurze i odbierzesz tablet za złotówkę!


NIE ZWLEKAJ CZAS TRWANIA PROMOCJI JEST OGRANICZONY

Promocja trwa od 15 września do 31 grudnia 2017 roku.


Każdy Klient, który kupi nowe rozwiązanie Barracuda Networks wraz z serwisem,wersję wirtualną urządzenia lub usługę w chmurze o minimalnej wartości na fakturze – 20.000 zł netto otrzyma jeden z dwóch tabletów za złotówkę.

Wartość netto na fakturze Kontroler 1 zł netto + 23% VAT
20 000 – 30 000 zł Huawei MediaPad T3 8.0 16GB 4G LTE
powyżej 30 000 zł Samsung Galaxy Tab A 10.1. 16GB LTE

Co zrobić, aby otrzymać tablet?

Warunkiem skorzystania z Promocji jest zakup  przynajmniej jednego nowego rozwiązania firmy Barracuda Networks z aktywnym serwisem,wartość dokonanego zakupu na fakturze – minimum 20.000 zł netto.

Po dokonaniu zakupu:

 • Należy wysłać zamówienie mailowe na zakup tabletu na adres barracuda@dagma.pl wpisując w temacie „Barracuda daje cuda – edycja specjalna”.

W treści zamówienia Uczestnik Promocji powinien zawrzeć następujące potwierdzenie: „Zamawiam Tablet Huawei MediaPad T3 8.0 16GB 4LTE za 1 zł netto na warunkach określonych w regulaminie sprzedaży premiowej „Barracuda daje cuda – edycja specjalna” albo „Zamawiam Tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1 16GB LTE za 1 zł netto na warunkach określonych w regulaminie sprzedaży premiowej „Barracuda daje cuda – edycja specjalna” oraz załączyć fakturę zakupu Urządzenia jako dowód realizacji transakcji.

 • Na złożenie zamówienia uczestnik promocji ma 21 dni od dnia wystawienia faktury przez sprzedawcę.
 • Do 30 dni od otrzymania zamówienia prześlemy Państwu kontroler wraz z fakturą przesyłką kurierską, za potwierdzeniem odbioru i za pobraniem kwoty 1 zł netto + 23% VAT.

UWAGA! Wartość na fakturze będąca wielokrotnością 20.000  lub 30.000 złotych netto nie uprawnia uczestnika promocji do odbioru kilku nagród. Chcąc otrzymać np. 2 tablety należy przedstawić Organizatorowi dwie faktury zakupowe – każda z nich o minimalnej wartości 20.000 zł. netto.

Regulamin Promocji „Barracuda daje cuda – edycja specjalna” 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry