• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

JFP Sp. z o.o

„(…) Współpracę z firmą E-Direct Sp z o.o. rozpoczęliśmy w połowie 2009r., gdy pojawiły się problemy techniczne z systemem SAP Business One, z którym nie mógł poradzić sobie nasz ówczesny dostawca. Nasza determinacja wzmagała się z każdym dniem, gdyż system uległ awarii i po kilku dniach przestoju rozważaliśmy nawet jego wymianę. Wśród partnerów SAP znaleźliśmy firmę E-Direct, do której zwróciliśmy się z prośbą o pomoc i naprawę ówczesnego stanu rzeczy. Reakcja była natychmiastowa!  Zaskutkowała ona przywróceniem systemu w ciągu jednego dnia. Zachęciło to nas do dalszej współpracy i związania się z firmą E-Direct umową serwisową. Decyzja ta była słuszna, gdyż od tamtej pory nasz system SAP Business One był sukcesywnie usprawniany w wielu obszarach, a mechanizmy zaimplementowane przez konsultantów naszego opiekuna spowodowały, że system pracuje znacznie wydajniej i bezawaryjnie.

Obecnie jesteśmy bardzo zadowoleni, z jakości świadczonych przez tę firmę usług serwisowych. Z czystym sumieniem polecamy firmę E-Direct jako partnera w biznesie na najwyższym poziomie.”

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry