• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

Rozwiązania Barracuda

Zapraszamy do zapoznania się z produktami do zabezpieczania sieci firmowej – Barracuda.

Barracuda Networks to światowy lider w dziedzinie zabezpieczania sieci firmowych. Oferta Barracuda obejmuje m.in. zaawansowane systemy firewallowe, rozwiązania do ochrony poczty elektronicznej oraz produkty do backupu danych. Z rozwiązań Barracuda, korzysta ponad 100 mln użytkowników na całym świecie. Do klientów Barracudy należą m.in.: TVP, Canon, Coca-Cola, Boeing czy Google.
Rozwiązania Barracuda Networks

Barracuda to łatwe w obsłudze i wyjątkowo rozbudowane narzędzia administracyjne, z których można korzystać z dowolnego miejsca na świecie. Zapraszamy do wypróbowania rozwiązań Barracudy udostępnionych w chmurze i przekonania się, jak prosty w tworzeniu i skuteczny w działaniu jest autorski protokół VPN TINA.

Poznaj oferowane rozwiązania Barracuda i zyskaj skuteczną ochronę przed zagrożeniami i atakami.

 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry