• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

Rozwiązania NETASQ STORMSHIELD

NETASQ STORMSHIELD

NEATASQ STORMSHIELD to wielofunkcyjne rozwiązania firewallowe klasy UTM do zabezpieczenia i monitorowania sieci lokalnych, integrujące w jednym urządzeniu wszystkie niezbędne elementy ochrony. Rozwiązania STORMSHIELD posiadają w standardowym wyposażeniu konsolę pozwalającą na podgląd w czasie rzeczywistym pracy urządzenia oraz ruchu w sieci, posiadają także narzędzie do przeglądania logów i generowania raportów.

Klienci korzystających z wirtualizacji lub planujących jej wdrożenie w swoich sieciach, znajdą wśród rozwiązań STORMSHIELD ochronę klasy UTM pracującą w środowiskach VMware oraz Citrix. Modele wirtualne to zintegrowane rozwiązania do zabezpieczenia sieci, zapewniające dokładnie takie same funkcje jak rozwiązania sprzętowe.

Poznaj rozwiązania NEATASQ – STORMSHIELD

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry