• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

Spotkanie poświęcone – Cisco Meraki oraz Cisco Collaboration

Cisco Meraki oraz Cisco Collaboration

Dnia 26 kwietnia 2016r. mieliśmy przyjemność gościć naszych klientów w Dąbrowie Górniczej na spotkaniu poświęconym rozwiązaniom firmy Cisco. 

Spotkanie zostało zorganizowane przez E-Direct Cloud Solutions przy współpracy z firmami Cisco Systems Poland i TechData.

Podczas tego wydarzenia uczestnicy  zapoznali się z ofertą Cisco Meraki – rozwiązania do zarządzania siecią z chmury oraz Cisco Collaboration – narzędzia do nowoczesnej komunikacji. Miła i kameralna atmosfera sprzyjała wymianie poglądów, doświadczeń oraz kuluarowym dyskusjom.

Dodatkowo została zaprezentowana oferta „EasyLease o%” dotycząca finansowania rozwiązań Cisco. Przedstawiono również zagadnienia związane z „Brand protection”.

Po części oficjalnej nastąpiła wspólna zabawa na kręgielni.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry