• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

Warsztaty techniczne Ultimate Test Drive Palo Alto Networks

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty techniczne Ultimate Test Drive Palo Alto Networks, które odbędą się:

25 czerwca 2022 o godzinie: 10:00

Agenda wydarzenia:

• prezentacja 10:00-11:00
• warsztaty 11:00-14:00

Warsztaty Ultimate Test Drive Palo Alto Networks to najlepsza okazja, aby podczas kilkugodzinnych warsztatów poznać w praktyce rozwiązanie Next-Generation Firewall.

Do wyboru dwie wersje warsztatów:

Next-Generation Firewall (PAN-OS 9.0) – warsztat ten w szczególności polecamy osobom, które nie miały wcześniej do czynienia z firewall’em następnej generacji Palo Alto Networks, a także osobom, które planują wdrożenie lub chciałyby poznać kilka użytecznych funkcjonalności poza podstawową konfiguracją inspekcji ruchu.

lub

Threat Prevention (PAN-OS 9.0) – warsztat ten w szczególności polecamy osobom, które miały już do czynienia z systemem PAN-OS – obecnym użytkownikom firewall’i Palo Alto Networks lub osobom, które uczestniczyły już w warsztatach Next-Generation Firewall.

Szczegółowe informację znajdziesz w zaproszeniu ⇒ ZAPROSZENIE Ultimate Test Drive Palo Alto Networks

UWAGA – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – o zakwalifikowaniu się na warsztaty decyduje kolejność zapisów.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest e-mailowe potwierdzenie udziału na adres marketing@edirect.pl oraz wskazanie wybranego warsztatu.

Zapraszamy

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry