• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Webinarium Aerohive

webinarium Aerohive

Dnia 11 października odbyło się bezpłatne webinarium Aerohive. Podczas spotkania online klienci mieli okazję poznać prostą i skalowalną technologię do budowy sieci Wi-Fi. 

Aerohive to skalowalne i bezpieczne środowisko zarządzane przy pomocy platformy chmurowej dedykowane zarówno dla małych jak i dużych firm. Niezależnie od ilości punktów środowisko do zarządzania tym rozwiązaniem wygląda tak samo. Jest to prosta, łatwa w utrzymaniu i konfiguracji technologia charakteryzująca się dużą skalowalnością. Dzięki temu, że jest to rozwiązanie chmurowe klient otrzymuje proste, szybkie we wdrożeniu, wysoko dostępne i zawsze aktualne rozwiązanie. 

Firma Aerohive to solidny partner notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Yorku, posiadający strategiczne partnerstwa: Apple, Brocade, Juniper, Dell, NEC. 

Z rozwiązań Aerohive korzysta na świecie ponad 20 ooo użytkowników. W Polsce liczba klientów przekroczyła 400. 95% klientów rekomenduje rozwiązanie Aerohive innym użytkownikom. Wśród największych klientów można wymienić: ING, Deloitte, TRW, PNC, Nationwide, Leroy Marlin, Decathlon. 

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami z webinarium ” Prosta, bezpieczna i skalowalna sieć Wi-Fi w firmie”. Po wypełnieniu poniższego formularza na wskazany adres mailowy zostanie przesłany link do zapisu z webinarium. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Państwa pytania. 

  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


   Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

   Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

   realizacja: estinet.pl
   do góry