• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

DESlock+ Pełne Szyfrowanie Danych

Zapraszamy na bezpłatną eKonferencję on-line – DESlock+ pełne szyfrowanie danych. 

Dowiedz się, jak spełnić wymogi dyrektywy GDPR (RODO) wdrażając u siebie rozwiązanie szyfrujące DESlock+. Nie zwlekaj nowe rozporządzenia zaczną obowiązywać już 25 maja 2018r. we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej. 

Wszystkie przedsiębiorstwa, które gromadzą i przetwarzają dane osobowe będą zobligowane do weryfikacji czy ich procedury ochrony informacji są zgodne z tym rozporządzeniem oraz do wprowadzenia takich zamian, które dostosują istniejące procedury do nowych rozporządzeń. Ważny jest fakt, że ochrona danych dotyczy informacji w każdej postaci zarówno tych przechowywanych cyfrowo, jak i tych archiwizowanych w formie papierowej. Za niedopełnienie obowiązków wynikających z dyrektywy RODO przedsiębiorstwom grożą milionowe kary. 

Rozwiązanie DESlock+ umożliwia szyfrowanie danych, dysków i stacji roboczych. Dedykowane jest zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Aplikacja nie wymaga dużej ingerencji ze strony użytkownika, a dzięki transparentnemu szyfrowaniu całej powierzchni dysku (Full Disk Encryption) zwiększa bezpieczeństwo danych firmowych.

Prelegent: Inżynier systemowy DESlock+.
Przewidywany czas trwania eKonferencji: 45 minut.

Podczas bezpłatnej eKonferencji online: DESLOCK+ Pełne Szyfrowanie Danych zobaczysz m.in.:

 • W jaki sposób zdalnie zaszyfrować dysk?
 • Jak szyfrować korespondencję email i załączniki?
 • Jak odbywa się szyfrowanie nośników wymiennych?
 • Jak odbywa się centralne zarządzanie wszystkimi elementami programu?

*Rejestrując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na odbieranie emaili, smsów i połączeń telefonicznych inicjowanych przez E-Direct Cloud Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15 w celach powiązanych z tym wydarzeniem zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U.2016.1489 ze zm.)

Webinaria Techniczne i eKonferencje 

DESlock+

 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry