• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Nowoczesne cyberataki wymagają nowoczesnych zabezpieczeń

Zapraszamy na bezpłatną eKonferencję: „Nowoczesne cyberataki wymagają nowoczesnych zabezpieczeń”, która będzie poświęcona bezpieczeństwu IT. 

Współczesne cyberataki i zagrożenia, na które narażona jest każda firma charakteryzuje wysoka dynamika oraz coraz bardziej wyszukane metody. Sprawia to, że stosowane dotychczas zabezpieczenia takie jak antywirusy nie dają gwarancji bezpieczeństwa firmowym zasobom IT. Aby stawić czoła współczesnym zagrożeniom należy zastosować innowacyjne technologie. Jedną z takich technologii jest Stormshield. Jest to technologia, która stoi na straży sieci i chroni przed zagrożeniami typu ransomware. Rozwiązania Stormshield skutecznie ochroniły klientów przed takimi atakami jak Petya, WannaCry oraz innymi zagrożeniami. Stormshiled oferuje nowoczesne rozwiązania, wykorzystujące system IPS na poziomie jądra systemu będącego odpowiedzią na nowoczesne ataki hakerów. Zapraszamy na bezpłatną eKonferencję poświęconą tej nowoczesnej technologii. 

Prelegent: Inżynier systemowy Stormshield.
Przewidywany czas trwania eKonferencji: 45 minut.

Podczas bezpłatnej eKonferencji „Nowoczesne cyberataki wymagają nowoczesnych zabezpieczeń” powiemy m. in. o:

 • filtrowaniu ruchu wykraczającym poza funkcje zwykłego firewalla,
 • analizie zagrożeń typu 0-Day,
 • budowaniu tuneli VPN,
 • monitorowaniu i raportowaniu działań użytkowników sieci.

*Rejestrując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na odbieranie emaili, smsów i połączeń telefonicznych inicjowanych przez E-Direct Cloud Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15 w celach powiązanych z tym wydarzeniem zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U.2016.1489 ze zm.)

Webinaria techniczne i eKonferencje

Rozwiązania Stormshield

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry